Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Starbaits Sada Signalizátorov D-Tec 2 + 1

Starbaits Sada Signalizátorov D-Tec 2 + 1

Starbaits Sada Signalizátorov D-Tec 2 + 1
Starbaits Sada Signalizátorov D-Tec 2 + 1
 
1 z 4
 
Starbaits Sada Signalizátorov D-Tec 2 + 1
Starbaits Sada Signalizátorov D-Tec 2 + 1
Starbaits Sada Signalizátorov D-Tec 2 + 1
Výrobca: STARBAITS
Katalógové číslo: 79620
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Signalizátory D-TEC E predstavujú spojenie krásneho dizajnu a praktickosti.

Štíhle telo signalizátora je doplnené zadným kovovým krytom, ktorý tvorí jeden celok so závitom. To zabezpečuje dokonalú odolnosť signalizátora voči poškodeniu, vylomeniu pri zábere. Možno chytať i s dotiahnutou brzdou a očkom zapreným o signalizátor, bez toho aby sme sa museli báť poškodenia. Signalizátory sú vybavené najmodernejšou digitálnou elektronikou, ktorá zaručuje maximálny výkon a praktickosť spojenú s malým telom signalizátora. Hlavný vypínač má tri polohy - väčšiu a menšiu citlivosť zapnutím doprava alebo doľava, uprostred je poloha vypnuté. Možno nastaviť hlasitosť a výšku tónu bočnými posuvnými kolieskami. Hlasitosť úplne stíšiť až na nulu. Osvetlenie signalizátora je zabezpečené pomocou LED diódy umiestnenej v magnetickej rolničce, ktorou prechádza vlasec. K jej rozsvieteniu dochádza pri zábere a je dobre viditeľná aj v zlých podmienkach. Predný oblúčik z pevného drôtu zaručuje bezpečnú ochranu magnetickej rolničky pred poškodením swingrom alebo očkom prútu pri zábere. Vďaka umiestneniu diódy do rolničky nemá signalizátor žiadnu škáru, ktorou by sa do neho mohla dostať voda. Je dokonale odolný proti vode a vlhku. V prednej časti je možné po vybratí krytky naskrutkovať swinger. Signalizátor má zabudovaný piezo-keramický reproduktor, ktorý zabezpečuje čistý a ostrý zvuk. Padák je signalizovaný iným tónom. Držiak prútu je dostatočne hlboký (15 mm) a široký (17 mm), potiahnutý ochranou protišmykovou gumovou vložkou. Napájanie 2x batérie AAA. Dlhá životnosť batérie. Ochranný gumový obal zadarmo. V prípade, že zabudnete vypnúť signalizátor, sám sa vypne po jeho vložení do ochranného puzdra. To obsahuje modifikátor a dôjde k automatickému vypnutiu signalizátora.

Rozmery 8,5x4,5x2,3 cm (dxšxv).


Signalizátor D-TEC E je plne kompatibilný s príposluchom D-TEC Receiver. Príposluch je elegantný dizajnovo prepracovaný s kovovými ochrannými prvkami po oboch stranách. Možno ho nosiť na šnúrke na krku alebo postaviť. Je možné pripojiť až 4 signalizátory. Nie je nutné nijak príposluch pre prepojenie nastavovať. Stačí jednoducho zapnúť signalizátor a príposluch, dôjde k ich automatickému prepojeniu. Na príposluchu je možné nastaviť výšku tónu a hlasitosť posuvnými kolieskami. Hlasitosť je možné úplne vypnúť a nechať si zapnuté len vibrácie. Dosah je zhruba 150 m (závisí na teréne a poveternostných podmienkach). Signál dobre prechádza aj hustou vegetáciou. Je osadený piatimi farebnými diódami. Štyri sú pre signalizáciu klasického záberu. Prostredná biela sa rozsvieti spoločne s farbou príslušného signalizátora pri padáku. Ten je zároveň signalizovaný aj iným tónom. Blikaním označí prostredná dióda aj končiacu životnosť batérie. Príposluch má zabudovaný piezo-keramický reproduktor, ktorý zabezpečuje čistý a ostrý zvuk. Dokonalá odolnosť proti vlhku a vode.

Napájanie 2x batérie AAA. Rozmer 9,8x5,8x1,7 cm

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Typ sady 2+1
Barva Červená,Modrá

Súvisiace výrobky

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk