Vážení zákazníci, z dôvodu vysokého počtu objednávok môžu byť niektoré dátumy dodania teraz dlhšie ako ste zvyknutí, ďakujeme za pochopenie.

Sportex Prút Triumph Carp 3,9 m 3-5 oz

Obrázek (274821)
Novinka
Doprava zdarma
Obrázek (274821)
Sportex Prút Triumph Carp 3,9 m 3-5 oz
399,9 EUR
Cena po registrácii :387,9 EUR
Skladom u dodávateľa
Prepravnou spoločnosťou:piatok 30.4.
Kód187 148550VýrobcaSPORTEXZáruka24 mesiacov
Kaprárske prúty SPORTEX Triumph Carp sú skutočnými profesionálmi pri nahadzovaní na veľké vzdialenosti. Dĺžka 396cm s prvým očkom 50mm.

Kaprárske prúty SPORTEX Triumph Carp sú skutočným profesionálom na extrémne ďaleké hody. V spolupráci s našimi partnermi vo východnej Európe sa nám podarilo vytvoriť prúty, ktoré sú schopné hádzať až do vzdialenosti 220 metrov. Myšlienka na vytvorenie takýchto prútov prišla z východnej Európy kde je lov z člna vo väčšine prípadov zakázaný a tak sú rybári nútení hľadať riešenie ako svoju montáž dopraviť čo najďalej, naozaj záleží na každom metri. Blank je zhotovený z vysoko modulovaného japonského uhlíka, ktorý dodáva prútom enormnú silu pri nahadzovaní. Povrch prútov je potiahnutý polopriehľadnou 1k pančuchou, ktorá dodáva prútom elegantný dizajn. Prvé očko 50mm K-typu sú samozrejmosťou pre ďaleké nahadzovanie.

Dôvody na kúpu SPORTEX prútu
- 10 ročná záruka na blank
- top kvalita za dobrú cenu
- zdolávanie ryby na tieto prúty je skutočným zážitkom
- prúty v tenkom - modernom blanku
- prúty sú vhodné aj na ďaleké hody - nahadzujete výrazne ďalej ako ostatní
- každý prút má svoje výrobné číslo je jedinečný
- dlhá životnosť aj po 20 rokoch sú prúty ako nové
- nadčasový dizajn
- ak si kupujete rybársky prút SPORTEX tak si kupujete zážitok ktorý vám žiadny iný prút neposkytne

SPORTEX kaprové prúty

Inovatívne kaprové prúty neprekonateľné v kvalite
Sportex kaprové prúty kombinujú znalosti v dizajne s optimálnou akciou a funkčnými vlastnosťami ako žiadne iné prúty. Vďaka kvalitným vysoko modulovaným uhlíkovým vláknam alebo optimálnu kombináciu kevlarových / vysoko modulovaných uhlíkových vlákien s technológiou HT-Cross-Winding splietaných pásov sme vytvorili prúty ktoré ľudia dlhodobo vyhľadávajú. Vysoko kvalitné Fuji diely, ako sú najlepšie očká a sedlo navijaku dávajú prútom vynikajúci estetický vzhľad a úžitkovú hodnotu niekoľko rokov. Boli vyvinuté profesionálmi pre profesionálnych kaprárov - ľudí, ktorí chcú mať vo výbave to najlepšie.

Dĺžka3,9 m
Hmotnosť442 g
Počet dielov2
Počet očiek6
Transp. dĺžka2,03 m
VýrobcaSPORTEX
Záťaž5 oz
50mm očkoAno
Druh rybolovuKaprarina
Produktová radaTriumph Carp
Typ rukovätiDelena
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem