Vážení zákazníci, z dôvodu vysokého počtu objednávok môžu byť niektoré dátumy dodania teraz dlhšie ako ste zvyknutí, ďakujeme za pochopenie.

Sportex Prút TiBoron Extend Spin Classic 2,4 m 24-51 g

Sportex Prút TiBoron Extend Spin Classic 2,4 m 24-51 g
Novinka
Doprava zdarma
489,9 EUR
Cena po registrácii :475,2 EUR
Skladom u dodávateľa
Prepravnou spoločnosťou:piatok 30.4.
Kód187 128232VýrobcaSPORTEXZáruka24 mesiacov
Prívlačové prúty SPORTEX TiBoron Extend Spin Classic sú dvojdielne prúty s pridaným Grafen pre zlepšenie všetkých vlastností. Prút je osadený delenou korkovou rukoväťou.

Blank prívlačových prútov SPORTEX TiBoron Extend Spin Classic je založený na nano-uhlíkových vláknach T800 kombinovaných s Graphenom. Technológia Graphen dodáva prútu SPORTEX TiBoron ešte väčšiu rýchlosť a odolnosť, pričom blank zostáva neuveriteľne ľahký. Ani počas celodennej práce s prútom nebudete pociťovať únavu a tak si môžete vychutnať deň strávený pri vode. Stredne rýchla akcia prútov s kombináciou citlivého blanku zaručí ďaleké hody a dokonalý zážitok pri zdolávaní rýb. SPORTEX TiBoron Extend ultra light je osadený ergonomickou TOP quality SPLIT - CORK rukoväťou, pevným Fuji sedlom navijaku, špičkovými Fuji SIC očkami a odnímateľným držiakom nástrah. Prvotriednea séria prútov pre prvotriedne zážitky pri love!

Materiál grafén bol objavený v roku 2004 a je to prvý 2D materiál. Graphene je typ uhlíka ktorý má tvar včelieho plástu a jeho hrúbka je len jeden atóm. Vyznačuje sa vysokou pružnosťou a extrémnou pevnosťou. V porovnaní s oceľou je v ťahu až 125x silnejší. Veľmi ľahký a tvrdší ako diamant, tieto vlastnosti predurčujú Graphen ako revolučný materiál využiteľný vo všetkých odvetviach.


 Dôvody na kúpu SPORTEX prívlačového prútu
 10 ročná záruka na blank
 top kvalita za dobrú cenu
 zdolávanie ryby na tieto prúty je skutočným zážitkom
 prúty v tenkom - modernom blanku
 prúty sú vhodné na ďaleké a presné hody
 každý prút má svoje výrobné číslo je jedinečný
 dlhá životnosť aj po 20 rokoch sú prúty ako nové
 nadčasový dizajn
 ak si kupujete rybársky prút SPORTEX tak si kupujete zážitok ktorý vám žiadny iný prút neposkytne
.

Dĺžka2,4 m
Hmotnosť147 g
Počet dielov2
Počet očiek9
VýrobcaSPORTEX
Záťaž51 g
Druh rybolovuPrívlač
Produktová radaTiBoron Extend Spin Classic
Transportná dĺžka1,24 m
Typ rukovätiDelena
Parametre
Popis
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem