Vážení zákazníci, z dôvodu vysokého počtu objednávok môžu byť niektoré dátumy dodania teraz dlhšie ako ste zvyknutí, ďakujeme za pochopenie.

Sportex Prút TiBoron Extend Spin Carbon 2,7 m 20 g

Sportex Prút TiBoron Extend Spin Carbon 2,7 m 20 g
Novinka
Doprava zdarma
519,9 EUR
Cena po registrácii :504,3 EUR
Skladom u dodávateľa
Prepravnou spoločnosťou:piatok 30.4.
Kód187 128271VýrobcaSPORTEXZáruka24 mesiacov
Vláčacie prúty SPORTEX TiBoron Extend Spin - Carbon sú dvojdielne prúty s pridaným Grafenu pre zlepšenie všetkých vlastností. Prút je osadený 3K uhlíkovou rúčkou.

Blank prívlačových prútov SPORTEX TiBoron Extend Spin-Carbon je založený na nano-uhlíkových vláknach kombinovaných s grafenom. Technológia grafenu dodáva prútom SPORTEX TiBoron ešte väčšiu rýchlosť a odolnosť, pričom blank zostáva neuveriteľne ľahký. Ani počas celodennej práce s prútom nebudete pociťovať únavu a tak si môžete vychutnať deň strávený pri vode. Stredne rýchla akcia prútov s kombináciou citlivého blanku zaručí ďaleké hody a dokonalý zážitok pri zdolávaní rýb. SPORTEX TiBoron Extend Spin Classic je osadený delenou, ergonomickou korkovou rukoväťou, pevným Fuji sedlom navijaku, špičkovými SIC očkami a odnímateľným FUJI držiakom nástrah. Prvotriedna séria prútov pre prvotriedne zážitky pri love!

Čo je to grafén?
 Materiál grafén bol objavený v roku 2004 a je to prvý 2D materiál. Grafen je typ uhlíka ktorý má tvar včelieho plástu a jeho hrúbka je len jeden atóm. Vyznačuje sa vysokou pružnosťou a extrémnou pevnosťou. V porovnaní s oceľou je v ťahu až 125x silnejší. Veľmi ľahký a tvrdší ako diamant, tieto vlastnosti predurčujú grafén ako revolučný materiál využiteľný vo všetkých odvetviach.

 Dôvody na kúpu SPORTEX prívlačového prútu
 10 ročná záruka na blank
 top kvalita za dobrú cenu
 zdolávanie ryby na tieto prúty je skutočným zážitkom
 prúty v tenkom - modernom blanku
 prúty sú vhodné na ďaleké a presné hody
 každý prút má svoje výrobné číslo je jedinečný
 dlhá životnosť aj po 20 rokoch sú prúty ako nové
 nadčasový dizajn
 ak si kupujete rybársky prút SPORTEX tak si kupujete zážitok ktorý vám žiadny iný prút neposkytne

Dĺžka2,7 m
Hmotnosť148 g
Počet dielov2
Počet očiek9
VýrobcaSPORTEX
Záťaž20 g
Druh rybolovuPrívlač
Produktová radaTiBoron Extend Spin Carbon
Transportná dĺžka1,4 m
Typ rukovätiDelena
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem