Vážení zákazníci, z dôvodu vysokého počtu objednávok môžu byť niektoré dátumy dodania teraz dlhšie ako ste zvyknutí, ďakujeme za pochopenie.

Sportex Prút Graphenon Seatrout Ultra Light 2,7 m 1-9 g

Sportex Prút Graphenon Seatrout Ultra Light 2,7 m 1-9 g
Novinka
Doprava zdarma
Sportex Prút Graphenon Seatrout Ultra Light 2,7 m 1-9 g
Sportex Prút Graphenon Seatrout Ultra Light 2,7 m 1-9 g
Sportex Prút Graphenon Seatrout Ultra Light 2,7 m 1-9 g
Sportex Prút Graphenon Seatrout Ultra Light 2,7 m 1-9 g
450,0 EUR
Cena po registrácii :436,5 EUR
Skladom u dodávateľa
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 29.4.
Kód187 119260VýrobcaSPORTEXZáruka24 mesiacov
Dvojdielne prúty pre ultra ľahkú prívlač SPORTEX Graphenon sú extrémne odolné a pružné vďaka pridanému grafenu. Prút je osadený najkvalitnejším Fuji sedlom a SIC očkami.

Extrémne odolný a pružný prút SPORTEX Graphenon Seatrout Ultra Light vám ponúkne jedinečný pocit a maximálnu silu pri zdolávaní rýb a to ako päť alebo šesť dielny prút. Aj ten najjemnejší záber pocítite priamo v rukoväti prútu a ste pripravený v momente zaseknúť. Zdolávanie dravcov pomocou prútu SPORTEX Graphenon je jedinečný zážitok. Perfektne pracuje i pri preklepávaním dna, kedy vám poskytne dokonalú predstavu o nerovnostiach a hranách pod vodnou hladinou. Ako už je zvykom pri prútoch SPORTEX, ďaleké a presné hody sú samozrejmosťou. Toto všetko je možné vďaka blanku, ktorý je vyrobený zo splietaných uhlíkových vlákien s prímesou grafenu (20%). FUJI sedlo navijaku je prepracované do najmenšieho detailu tak, aby vám sadlo presne do ruky a umožnilo pohodlné nahadzovanie a zdolávanie. Použité boli najkvalitnejšie SIC očká, pre minimálny odpor pri nahadzovaní s vlascom alebo šnúrou. Prút SPORTEX Graphenon vás určite očaria svojim dizajnom ktorý je naozaj fenomenálny.

Čo je to grafén?
Materiál grafén bol objavený v roku 2004 a je to prvý 2D materiál. Grafen je typ uhlíka ktorý ma tvar včelieho plástu a jeho hrúbka je len jeden atóm. Vyznačuje sa vysokou pružnosťou a extrémnou pevnosťou. V porovnaní s oceľou je v ťahu až 125x silnejší. Veľmi ľahký a tvrdší ako diamant, tieto vlastnosti predurčujú grafén ako revolučný materiál využiteľný vo všetkých odvetviach.

Dôvody na kúpu SPORTEX prívlačového prútu
- 10 ročná záruka na blank
- top kvalita za dobrú cenu
- zdolávanie ryby na tieto prúty je skutočným zážitkom
- prúty v tenkom - modernom blanku
- prúty sú vhodné na ďaleké a presné hody
- každý prút má svoje výrobné číslo je jedinečný
- dlhá životnosť aj po 20 rokoch sú prúty ako nové
- nadčasový dizajn
- ak si kupujete rybársky prút SPORTEX tak si kupujete zážitok ktorý vám žiadny iný prút neposkytne

Dĺžka2,7 m
Hmotnosť156 g
Počet dielov2
Počet očiek9
Transp. dĺžka1,39 m
VýrobcaSPORTEX
Záťaž9 g
Produktová radaGraphenon Seatrout
Typ rukovätiKorková
Parametre
Popis
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem