Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Sportcarp Nerezové Uši za Hlásiče

Sportcarp Nerezové Uši za Hlásiče

Sportcarp Nerezové Uši za Hlásiče
Sportcarp Nerezové Uši za Hlásiče
 
1 z 2
 
Sportcarp Nerezové Uši za Hlásiče
Výrobca: SPORTCARP
Katalógové číslo: 55959
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Precízne spracované uši za hlásiče z kvalitného nerezu, ktoré zabránia Vášmu prútu, aby pri prudkom zábere vyskočil zo stojana alebo vidličky.​


Ak chytáte veľmi blízko brehu a odnesiete montáž ďalej od seba, aby ste si neplašili ryby, záber je väčšinou neskutočne intenzívny. Nie málokedy sa tak stalo, že prút z nízkych uší hlásiča vybehol. S použitím klasických uší, ktoré Vám ponúkame, sa možnosť vyskočenia prútov veľmi radikálne znižuje. Neobjavujeme tým Ameriku, tento produkt je už bežne k dispozicii na trhu, len sme ho modifikovali a prispôsobili na použitie na širší záber typov hlásičov a kĺbikov. Čo sme opäť dodržali, je masívne prevedenie, teda najmä u tyčiek s napojením na užší materiál pre lepšie a variabilnejšie uchytenie k vidličke.

 

Výška je 108 mm a priemer otvoru je 9,8 mm.

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk