Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Solar Nohy Ke Stojanu WoldWide krátke 6"

Solar Nohy Ke Stojanu WoldWide krátke 6"

Solar Nohy Ke Stojanu WoldWide krátke 6"
 
1 z 1
 
Výrobca: SOLAR
Katalógové číslo: SOLTL6
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Nerezový program firmy Solar je nielen v Anglicku právom považovaný za absolútnu špičku na rybárskom trhu.​


Tieto vidličky sú určené aj do tých najtvrdších podmienok a majú špeciálny fixačný systém "Taper-Loc fitting". Sú veľmi obľúbené aj kvôli svojej nižšej hmotnosti. Priemer vidličiek je 12,7mm. Tieto vidličky sú vyrobené zo 100% nerezu, bez pridania iných-ľahších materiálov. Nemajú žiadne plastové či hliníkové časti, ktoré sú lacnejšie a jednoduchšie na výrobu. Sú to jednoducho kvalitné nerezové vidličky, ktoré sú síce drahšie, avšak ich životnosť je neobmedzená.

 

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Dĺžka 6

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Nakupujte vianočné darčeky v pohode. Tovar zakúpený od 5. 11. 2018 môžete vrátiť alebo vymeniť až do 25. 1. 2019. Ako vybrať darček pre rybára? Nákupný poradca

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk