Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Solar Hrazda Na Prúty Pozi-Loc 2 Rod Front 6,5"-11"

Solar Hrazda Na Prúty Pozi-Loc 2 Rod Front 6,5"-11"

Solar Hrazda Na Prúty Pozi-Loc 2 Rod Front 6,5"-11"
Solar Hrazda Na Prúty Pozi-Loc 2 Rod Front 6,5"-11"
 
1 z 1
 
Výrobca: SOLAR
Katalógové číslo: SOLPL2F
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Skutočne geniálne hrazdy na prúty od solaru. Žiadne doťahovacie skrutky, žiadne podložky, žiadne vytlačené jamky a definitívne žiadne klepanie.


Stačí jedno otočenie objímkou a teleskopická hrazda sa jednoducho uvoľní či dotiahne. Všetky hrazdy sú zakončené osvedčeným "Pozi-Loc" uchytením hlásičov doslova v sekunde bez dlhého doťahovania.

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Dĺžka 6,5"-11"

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk