Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Silverpoint Ponožky Pace Performance Aqua

Silverpoint Ponožky Pace Performance Aqua

Silverpoint Ponožky Pace Performance Aqua
 
1 z 1
 
Výrobca: SILVERPOINT
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
21. 11.

Vyberte z viacerých variantov

Cena s DPH:
10,37 €
Bežná cena: 11,18 €
Cena po registrácii:
10,06 €
Katalógové číslo: 2001A39-42
Skladom
u Vás už
21. 11.
10.37
Popis produktu

Ponožky od Silverpoint ponúkajú perfektnú kombináciu výkonu, ochrany a izolácie

Ponožky Pace Performance sú zložené z troch najpodstatnejších vlákien, Polycolon, Siltex a Dri-Release. Vďaka nim sa stávajú najvýkonnejšími na trhu. Navyše vďaka Elastanu pevne držia na nohe a nedochádza k ich postupnému zhrňovaniu. Elastan je obsiahnutý 5%. Vlákno ako je Polycolon sa vlastne stará o odovzdanie tvoreného vlhka do vonkajšej vrstvy ponožky, kde dochádza k jeho vyparovaniu, zatiaľ čo vnútorná vrstva zostáva suchá a komfortná.

 Dri-Release, ako už sám názov napovedá, uvoľnenie pre možnosť zaručenie maximálneho sucha, je vlákno, ktoré veľmi rýchlo odvádza vodu a pot z vnútorných vrstiev ponožky. Toto vlákno je súčasne utkané s ostatnými vláknami a nie je pridané neskôr, preto zostáva funkčný aj napriek opakované pranie. Siltex je pre zmenu vlákno, ktoré tlmi či spomaľuje rast baktérií vo vnútri ponožky a zároveň pôsobí proti pachu. Tento antibakteriálny agent zostáva v ponožke permanentne, aj napriek opakovanému praniu.


Špecifikácia:
40% Dri-Release
40% Polycolon
15% Siltex
5% Elastan

Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Nakupujte vianočné darčeky v pohode. Tovar zakúpený od 5. 11. 2018 môžete vrátiť alebo vymeniť až do 25. 1. 2019. Ako vybrať darček pre rybára? Nákupný poradca

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk