Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Silverpoint Ponožky Pace Performance Aqua

Silverpoint Ponožky Pace Performance Aqua

Silverpoint Ponožky Pace Performance Aqua
Silverpoint Ponožky Pace Performance Aqua
 
1 z 1
 
Výrobca: SILVERPOINT
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.

Vyberte z viacerých variantov

Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Katalógové číslo: 2001A39-42
10.44
Popis produktu

Ponožky od Silverpoint ponúkajú perfektnú kombináciu výkonu, ochrany a izolácie

Ponožky Pace Performance sú zložené z troch najpodstatnejších vlákien, Polycolon, Siltex a Dri-Release. Vďaka nim sa stávajú najvýkonnejšími na trhu. Navyše vďaka Elastanu pevne držia na nohe a nedochádza k ich postupnému zhrňovaniu. Elastan je obsiahnutý 5%. Vlákno ako je Polycolon sa vlastne stará o odovzdanie tvoreného vlhka do vonkajšej vrstvy ponožky, kde dochádza k jeho vyparovaniu, zatiaľ čo vnútorná vrstva zostáva suchá a komfortná.

 Dri-Release, ako už sám názov napovedá, uvoľnenie pre možnosť zaručenie maximálneho sucha, je vlákno, ktoré veľmi rýchlo odvádza vodu a pot z vnútorných vrstiev ponožky. Toto vlákno je súčasne utkané s ostatnými vláknami a nie je pridané neskôr, preto zostáva funkčný aj napriek opakované pranie. Siltex je pre zmenu vlákno, ktoré tlmi či spomaľuje rast baktérií vo vnútri ponožky a zároveň pôsobí proti pachu. Tento antibakteriálny agent zostáva v ponožke permanentne, aj napriek opakovanému praniu.


Špecifikácia:
40% Dri-Release
40% Polycolon
15% Siltex
5% Elastan

Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk