Silverpoint Ponožky All Season Wool Hiker Modrá/Šedá - 39-42

Silverpoint Ponožky All Season Wool Hiker Modrá/Šedá - 39-42
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Nedostupné
Kód1001NGMVýrobcaSILVERPOINT
Výkon, ochrana a izolácie sú Hlavnými atribútmi ponožiek Hiker. Celosezónne ponožky Hiker sú skvelou voľbou v každom ročnom období.

Kým vlna poskytuje teplo a jedinečný pocit pohodlia, zmes akrylu s polypropylénu odvádza vlhko a dáva tak ponožkám vlastnosť rýchloschnúceho materiálu. Špeciálne rebrovaný úplet v časti lýtka a chodidlá sa stará o dokonalé priľnutie a zabraňuje jej skĺznutiu. Zloženie materiálu umožňuje časté umývanie bez zmrštenia.

 

 

Špecifikácia Polypropylénu Siltex:
Polypropylén Siltex je modifikovaná antibakteriálny polypropylénová priadze. Táto priadza obmedzí šírenie infekcií tým, že zastaví rast baktérií a vlastne s nimi aj tak trochu bojuje. Tým sa zastaví vzostup pachov a dáva pokožke sviežosť. Bakteriostatické látka je aplikovaná na jadro priadze, a nie na jeho povrchu, takže nemigruje z tkaniny do pokožky a trvalo zostáva v tkanine aj po opakovanom praní.

 

 

Špecifikácia:
20% vlna
60 Acrylic
15% Polypropylene Siltex ag +
5% Elasthan

VýrobcaSILVERPOINT
Parametre
Popis
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Aktuálne oneskorenie dodania: 1-2 dni na strane prepravnej spoločnosti. Dočasne nie je možné spájať viac objednávok do jednej. Viac informácií