Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Silverpoint Ponožky All Season Wool Hiker Modrá/Šedá

Silverpoint Ponožky All Season Wool Hiker Modrá/Šedá

Silverpoint Ponožky All Season Wool Hiker Modrá/Šedá
Silverpoint Ponožky All Season Wool Hiker Modrá/Šedá
 
1 z 1
 
Výrobca: SILVERPOINT
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.

Vyberte z viacerých variantov

Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Katalógové číslo: 1001NGM
9.50
Popis produktu

Výkon, ochrana a izolácie sú Hlavnými atribútmi ponožiek Hiker. Celosezónne ponožky Hiker sú skvelou voľbou v každom ročnom období.


Kým vlna poskytuje teplo a jedinečný pocit pohodlia, zmes akrylu s polypropylénu odvádza vlhko a dáva tak ponožkám vlastnosť rýchloschnúceho materiálu. Špeciálne rebrovaný úplet v časti lýtka a chodidlá sa stará o dokonalé priľnutie a zabraňuje jej skĺznutiu. Zloženie materiálu umožňuje časté umývanie bez zmrštenia.

 

 

Špecifikácia Polypropylénu Siltex:
Polypropylén Siltex je modifikovaná antibakteriálny polypropylénová priadze. Táto priadza obmedzí šírenie infekcií tým, že zastaví rast baktérií a vlastne s nimi aj tak trochu bojuje. Tým sa zastaví vzostup pachov a dáva pokožke sviežosť. Bakteriostatické látka je aplikovaná na jadro priadze, a nie na jeho povrchu, takže nemigruje z tkaniny do pokožky a trvalo zostáva v tkanine aj po opakovanom praní.

 

 

Špecifikácia:
20% vlna
60 Acrylic
15% Polypropylene Siltex ag +
5% Elasthan

Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk