Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Savage Gear Wobler 3D Pop Prey Perch

Savage Gear Wobler 3D Pop Prey Perch

Savage Gear Wobler 3D Pop Prey Perch
 
1 z 1
 
Výrobca: Savage Gear
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.

Vyberte z viacerých variantov

Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Katalógové číslo: 44933
11.53
Popis produktu

Vynikajúca nástraha s úžasnou pukavou a špliechajúcou akciou. Pri sťahovaní sa pohybuje pulzujúcou akciou.​


Pri záškuboch ožíva za sprievodu veľkých striekancov a pukancov, čím láka dravca z veľkej diaľky a vyvoláva agresívne útoky. Všetky nástrahy sú vyrobené z prvotriednych japonských háčikov a komponentov. Testovanie v teréne ukázalo vynikajúce výsledky pri love morských ostriežov. Väčšia verzia tejto nástrahy je vhodná na ďaleké nahadzovanie. Vyladená pukavá a špliechavá akcia je neodolateľná pre väčšie morské dravce - morské ostrieže, menšie tuniaky a ďalšie. Skvelá nástraha pre morský rybolov!

 

Integrovaný systém Long cast
Povrchová pukavá a špliechavá akcia
Kvalitné trojháčiky a komponenty určené do slanej vody

Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Nakupujte vianočné darčeky v pohode. Tovar zakúpený od 5. 11. 2018 môžete vrátiť alebo vymeniť až do 25. 1. 2019. Ako vybrať darček pre rybára? Nákupný poradca

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk