Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Rapala ProWear Socks Liner

Rapala ProWear Socks Liner

Rapala ProWear Socks Liner
Rapala ProWear Socks Liner
 
1 z 1
 
Výrobca: RAPALA
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.

Vyberte z viacerých variantov

Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Katalógové číslo: 24903-4042
8.93
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Katalógové číslo: 24903-4345
8.93
Popis produktu
Rapala ProWear Socks Liner - funkčné ponožky, vyrobené pre maximálne pohodlie, udržanie tepla a odvodu vlhkosti od tela.
Ideálne pre mužov aj ženy. Bezšvíkové, elastické, ľahké, s rebrovaným lemom - netlačí, sú určené ako základná vrstva. Toto spodná bielizeň by nemalo chýbať vo výbave žiadneho rybára, ktorý sa pohybuje a loví v zhoršených klimatických podmienkach. Zloženie materiálov: 80% Polypropylene, 10% polyamid, 10% Lycra ®

Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk