Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Prologic Brolly Cruzade Brolly 55”

Prologic Brolly Cruzade Brolly 55”

Konečná cena
Prologic Brolly Cruzade Brolly 55”
 
1 z 1
 
Konečná cena
Zľava
Výrobca: PROLOGIC
Katalógové číslo: 53856
Záruka
24 mesiacov
Na tento produkt sa nevzťahuje vernostna zľava.
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Perfektné brolly pre krátke vychádzky a jednonočné výpravy

Perfektné brolly pre krátke vychádzky a jednonočné výpravy. Disponuje viac kompaktnou konštrukciou v porovnaní s brolly systémom Cruzade, čo robí tento produkt ľahší a kompaktnejší, takže je ideálny na jednodňové vychádzky v zlom počasí alebo na jednonočné výpravy. Vďaka ultra kompaktnému stredovému krížu môžete umiestniť vaše lehátko až úplne dozadu, čo zaisťuje, že budete chránení pred dažďom a vetrom aj bez predného panelu. Podlaha vám poskytuje suché miesto pre vašu batožinu v zadnej časti brolly a pod lehátkom.


Ultra kompaktný stredový kríž
Vodeodolná PVC podlážka
Vrátane búrkových tyčí
Vrátane transportného obalu
Celková váha 7kg
Rozmery: 169cm (dĺžka) x 280cm (šírka) x 125cm (výška)

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Délka 169 cm
Šírka 280 cm
Výška 125 cm

Súvisiace výrobky

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Nakupujte vianočné darčeky v pohode. Tovar zakúpený od 5. 11. 2018 môžete vrátiť alebo vymeniť až do 25. 1. 2019. Ako vybrať darček pre rybára? Nákupný poradca

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk