Vážení zákazníci, z dôvodu vysokého počtu objednávok môžu byť niektoré dátumy dodania teraz dlhšie ako ste zvyknutí, ďakujeme za pochopenie.

Prevádzka e-shopu počas obmedzenia vyhlásených vládou

Vážení zákazníci, na tejto stránke Vás budeme vždy aktuálne informovať ohľadom prevádzky nášho e-shopu. Vzhľadom na obmedzenia vyhlásených vládou je aktuálny stav nasledujúci:

Prevádzka e-shopu

E-shop funguje bez obmedzenia. Vaše zásielky sú naďalej štandardne doručované prepravnými spoločnosťami.

Termíny dodania

Z dôvodu zatvorených kamenných obchodov je teraz veľký tlak na e-shopy a prepravné spoločnosti. My expedujeme štandardne, ale je nutné počítať s 1 - 2 dni oneskorenie v doručení zásielky na strane prepravných spoločností.

Spájanie viac objednávok do jednej

Dočasne sme boli nútení pozastaviť spájanie viac objednávok do jednej. Aby sme boli schopní všetkých rybárov čo najrýchlejšie obslúžiť, musíme každý deň optimalizovať a meniť naše procesy. Veľa zákazníkov si urobí napr. 2 objednávky 2 dni po sebe a následne žiadajú o ich spojenie. Toto bohužiaľ momentálne nie je možné. Vďaka tomuto kroku budeme opäť o niečo rýchlejší v expedícii objednávok a urobíme radosť viacerým rybárom. Ďakujeme za pochopenie.

Platobné metódy

Vzhľadom na aktuálnu situáciu je platba na dobierku možná iba kartou.

Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem