Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Pezon&Michel Prút Invitation Transfer Cast 1,8 m 2-7 g

Pezon&Michel Prút Invitation Transfer Cast 1,8 m 2-7 g

Pezon&Michel Prút Invitation Transfer Cast 1,8 m 2-7 g
 
1 z 2
 
Pezon&Michel Prút Invitation Transfer Cast 1,8 m 2-7 g
Výrobca: Pezon&Michel
Katalógové číslo: 58180
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Prúty Transfer Cast sú určené pre ľahšiu prívlač. Ich blank bol špeciálne navrhnutý pre ďaleké a presné hody menšími nástrahami.

Pritom však obsahujú dostatok sily aj pre zdolanie veľkej ryby.


Blank prútu je vyrobený z HMC MI uhlíka. Tento inovatívny materiál sa vyznačuje ešte väčšou ľahkosťou a menším priemerom. Nestráca však nič zo svojej pevnosti a odolnosti. Blank je osadený odľahčenými jednopatkovými keramickými SIC očkami na dlhých nôžkach pre dlhšie hody a lepšie vedenie vlasca. Rukoväť je vyrobená z portugalského korku v ergonomickom dizajne, ktorý perfektne sedí do ruky. Dĺžka rukoväte bola individuálne prispôsobená každej dĺžke prútu pre jeho presné vyváženie. Spojka prútu je vystužená spevňujúcim karbónovým opletom pre jej maximálnu odolnosť.

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Délka 1,8 m
Zátěž 7 g
Počet dílů 2
Počet oček 6
Transp. délka 0,94 m
Hmotnosť 115 g

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk