Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Parys aromatická visačka do auta Big mama Carp

Parys aromatická visačka do auta Big mama Carp

Parys aromatická visačka do auta Big mama Carp
Parys aromatická visačka do auta Big mama Carp
 
1 z 1
 
Výrobca: PARYS
Katalógové číslo: parcarp
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Rozvoňajte vaše vozidlo luxusnou aromatickou visačkou z dielne Parys.​


Kŕmenie, mokrá podložka, alebo mokrý podberák. To všetko je príčinou toho, že vaše vozidlo nevonia vždy tak, ako by ste chceli. Zápach sa v automobile drží pokojne aj po niekoľko dní. Tento problém už nemusíte riešiť vďaka našim novým aromatickým vysačkám Parys. Exkluzívny dizajn a príjemná svieža vôňa.

 

Rozmer vysačky je 70x70 mm. Zavesenie na spätné zrkadlo je riešené formou jednoduchej a funkčnej gumičky. Trvanlivosť a intenzívna vôňa je v priemere 3 - 4 týždne.

 

Aromatickú vysačku od nás môžete obdržať aj ako darček k nákupu. Stačí nakúpiť nad 75 Eur a v 1. kroku košíku si vybrať z 3 variantov.

 

Variant Big mama Carp

 

Jednoduchý a štýlový spôsob, ako dať všetkým okolo seba vedieť, že kaprarina je pre vás viac než len koníček. Pre niektorých je to v podstate životný štýl.

Vôňa: Black

 

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Newsletter

Chcete mať prehľad o našich akciách

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk