Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Parys aromatická visačka do auta Big mama Carp

Parys aromatická visačka do auta Big mama Carp

Parys aromatická visačka do auta Big mama Carp
 
1 z 1
 
Výrobca: PARYS
Katalógové číslo: parcarp
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Rozvoňajte vaše vozidlo luxusnou aromatickou visačkou z dielne Parys.​


Kŕmenie, mokrá podložka, alebo mokrý podberák. To všetko je príčinou toho, že vaše vozidlo nevonia vždy tak, ako by ste chceli. Zápach sa v automobile drží pokojne aj po niekoľko dní. Tento problém už nemusíte riešiť vďaka našim novým aromatickým vysačkám Parys. Exkluzívny dizajn a príjemná svieža vôňa.

 

Rozmer vysačky je 70x70 mm. Zavesenie na spätné zrkadlo je riešené formou jednoduchej a funkčnej gumičky. Trvanlivosť a intenzívna vôňa je v priemere 3 - 4 týždne.

 

Aromatickú vysačku od nás môžete obdržať aj ako darček k nákupu. Stačí nakúpiť nad 75 Eur a v 1. kroku košíku si vybrať z 3 variantov.

 

Variant Big mama Carp

 

Jednoduchý a štýlový spôsob, ako dať všetkým okolo seba vedieť, že kaprarina je pre vás viac než len koníček. Pre niektorých je to v podstate životný štýl.

Vôňa: Black

 

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Vianočné nákupy sú u nás v pohode. Nepoškodený a nerozbalený tovar zakúpený od 6. 11. 2017 môžete vrátiť alebo vymeniť do 19. 1. 2018. :)

Newsletter

Chcete mať prehľad o našich akciách

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk