Nash Gazebo Pro

Nash Gazebo Pro
Doprava zdarma
565,0 EUR
Cena po registrácii :548,0 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 22.9.
KódT1300VýrobcaNASHZáruka24 mesiacov

Gazebo Pro je navrhnutý na základe osvedčenej konštrukcie dvojpólového rámu Speed-up pre neuveriteľnú silu, rýchlosť postavenia a zníženú prepravnú veľkosť. Gazebo Pro teraz ponúka dve veľkosti s rozšíreným modelom XL pre ešte väčší priestor a pohodu.

 

Novo pridaná parozábrana, ktorá eliminuje kondenzáciu vlhkosti na strope. Kompaktné predné a zadné dverové panely s dvojitými zipsami a elastickými slučkami pre uchytenie. Stredové zipsy na bočných paneloch pre vetranie a flexibilný prístup. Možno použiť v kombinácii s dvoma bivakmi Titan pre vytvorenie spacej časti a obytného priestoru. Robustná konštrukcia z nylónu 420D a vodným stĺpcom 5000 mm. Vnútorné kovové očko a pripevňovacie pätky pre Gazebo Organiser (nie je súčasťou balenia).

 

Ochranné neoprénové kryty kĺbov, ktoré zabraňujú poškodeniu materiálu pri zabalení. Odnímateľný číry predný panel z PVC. Dva úchyty na suchý zips pre uchytenie prútov pre ľahšie opätovné nastraženie alebo výmenu montáže. Kovové očká pre umiestnenie tyčí (Gazebo Front Door Pole Kit) - nie je súčasťou balenia.

 

ROZMERY
Gazebo Pro: 330 cm (d) x 330 cm (š) x 220 cm (v)
Váha: 17.2kg

Dĺžka330 cm
Druh rybolovuKaprarina
Šírka330 cm
VýrobcaNASH
Výška220 cm
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Nash Gazebo Pro

Nash Gazebo Pro

565,0 EUR
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem