Vážení zákazníci, z dôvodu vysokého počtu objednávok môžu byť niektoré dátumy dodania teraz dlhšie ako ste zvyknutí, ďakujeme za pochopenie.

Mivardi Boilie Rapid Platinum ProActive Sea - 950 g 24 mm

Mivardi Boilie Rapid Platinum ProActive Sea
Novinka
Mivardi Boilie Rapid Platinum ProActive Sea
Mivardi Boilie Rapid Platinum ProActive Sea
15,90 EUR
Cena po registrácii :15,42 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 27.4.
KódM-RABOCPPSEA0924VýrobcaMIVARDIZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
3,3 kg 20 mmKód:M-RABOCPPSEA332047,90 EUR
Skladom
U vás užutorok 27.4.
Mivardi Boilie Rapid Platinum ProActive Sea - 3,3 kg 20 mm
3,3 kg 24 mmKód:M-RABOCPPSEA332447,90 EUR
Skladom
U vás užutorok 27.4.
Mivardi Boilie Rapid Platinum ProActive Sea - 3,3 kg 24 mm
950 g 20 mmKód:M-RABOCPPSEA092015,90 EUR
Skladom
U vás užutorok 27.4.
Mivardi Boilie Rapid Platinum ProActive Sea - 950 g 20 mm
950 g 24 mmKód:M-RABOCPPSEA092415,90 EUR
Skladom
U vás užutorok 27.4.
Mivardi Boilie Rapid Platinum ProActive Sea - 950 g 24 mm
Boilies ProActive má takmer identické zloženie so súčasnými radmi Platinum a Excellent.

Jediný, avšak veľmi dôležitý rozdiel je v použití spojív a vytvrdzovacích zložiek. Upravená a kontrolovaná je aj hrubosť mixu. Výsledná štruktúra je preto jemnejšie ako u štandardných radov boilies. Špeciálna technológia výroby je výrazne odlišná od výroby bežných boilies. Prevedenie ProActive sa vyznačuje perfektnou postupnou a pomerne rýchlu rozpustnosťou aj v studenej vode. Doba úplného rozpadu výrazne závisí od prúdu, aktivite rýb i teplote vody. Počas niekoľkých minút po vhodení do vody sa začne povrchová vrstva pozvoľna rozpúšťať. Stred zostáva stále pevný až do úplného rozpustenia a rozpadu. Počas dlhodobého testovania ideálne štruktúry a spôsobu rozpúšťanie bolo dosiahnuté mnohých zaujímavých úlovkov v situácii, kedy na montáži zostala gulička s priemerom menším ako 10mm, avšak stále v kompaktnom tvare a pevne držiaca na vlasovej montáži.

RAPID NATURAL Concept

Boilies Rapid Natural Concept je vyrobené pomocou novej výrobnej technológie a zariadenia, ktoré patria medzi absolútnu špičku v Európe. Umožňuje nám sériovo vyrábať boilies s rovnakými parametrami, štruktúrou a fungovaním, aké získate pri domácej ručnej výrobe. Nová produkcia nie je obmedzená hrubosťou komponentov a dovoľuje aj pridanie naozajstného ovocia, pečene a ďalších čerstvých surovín. Samozrejmosťou je používanie čerstvých vajec vo všetkých vyrábaných radoch boilies. Konzervácie a stabilizácia je postavená v maximálnej miere na prírodných látkach a nespôsobuje zmenu arómy ani chuti guličiek. Novú generáciu rozoznáte nielen podľa doplnkového loga Natural Concept na sáčku, ale i podľa zaujímavého "naturálnějšieho" povrchu guličiek. Tie sú teraz aj ťažšie, hutnejšie a majú presnejší priemer i tvar. Presne tak ako starostlivá domáca výroba. To znamená výrazne dlhší dolet a vyššiu presnosť pri vnadení kobrou. V neposlednom rade určite zaznamenáte výrazne vyššiu výdrž guličiek pri nastražení, avšak pri zachovaní potrebného fungovania guličky vo vode.

SEA

Toto boilies už niekoľko rokov dokazuje na mnohých ťažkých a hlavne "divokých" vodách svoju schopnosť zmiasť aj tie najopatrnejšie kapry. Obsahuje veľa čisto prírodných zložiek, ktoré veľké ryby s obľubou vyhľadávajú. Pripomína im preto prirodzenú potravu a kapry pri jeho konzumácii strácajú všetky podozrenia. Každý rok zaznamenáva toto boilies rad trofejných úlovkov aj na zväzových vodách.

Hmotnosť950 g
Priemer24 mm
VýrobcaMIVARDI
Druh rybolovuKaprarina
PríchuťOstatné
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem