Mivardi Boilie Rapid Easy Catch Anglická Jahoda 3,3 kg - 24 mm

M-RABOEAENS3324_mivardi-boilie-rapid-easy-catch-cesnek-chilli-3-3-kg-2.png
M-RABOEAENS3324_mivardi-boilie-rapid-easy-catch-cesnek-chilli-3-3-kg-2.png
M-RABOEAENS3324_mivardi-boilie-rapid-easy-catch-ananas-n-ba-3-3-kg-20-mm-2.png
18,90 EUR
Skladom
utorok 14.4.Prepravnou spoločnosťou:
KódM-RABOEAENS3324VýrobcaMIVARDIZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
20 mm18,90 EURKód:M-RABOEAENS3320
Skladom
U vás užutorok 14.4.
Mivardi Boilie Rapid Easy Catch Anglická Jahoda 3,3 kg - 20 mm
24 mm18,90 EURKód:M-RABOEAENS3324
Skladom
U vás užutorok 14.4.
Mivardi Boilie Rapid Easy Catch Anglická Jahoda 3,3 kg - 24 mm
Úplne nová rada boilies Rapid. Tieto rýchlo pôsobiace nástrahy fungujú aj pri krátkych, jednodňových vychádzkach.​

Rovnako tak ich môžete požiť v situáciách, keď ryby nie sú príliš aktívne. Zloženie mixu a vysoký podiel extrudovaných zložiek podporuje prácu v studenej vode. Kvalitné esencie a výrazné farby zaisťujú vysokú atraktivitu aj bez použitia boosterov. Optimálne konzistencie a použitie R-Factoru umožňujú jednoduché nastraženie (prepichnutie) a zároveň veľkú výdrž.

 

Anglická jahoda

 

Aromaticky, farebne i chuťovo výrazné boilies s prirodzene pôsobiacou jahodovou arómu. Prináša zábery veľmi rýchlo a bez predchádzajúceho masívneho vnadenia. Možno ho použiť celoročne. Vyvážený mix z extrudovaných zložiek a vtáčieho zobu zaisťuje dobrú prácu aj v studenej vode.

 

RAPID NATURAL Concept - inšpirované prírodou.

Boilies Rapid Natural Concept je vyrobené pomocou novje výrobnje technológie a zariadenia, ktoré patria medzi absolútnu špičku v Európe. Umožňuje nám sériovo vyrábať boilies s rovnakými parametrami, štruktúrou a fungovaním, aké získate pri domácej ručnej výrobe. Nová produkcia nie je obmedzená hrubosťou komponentov a dovoľuje aj pridanie naozajstného ovocia, pečene a ďalších čerstvých surovín. Samozrejmosťou je používanie čerstvých vajec vo všetkých vyrábaných radoch boilies. Konzervácie a stabilizácia je postavená v maximálnej miere na prírodných látkach a nespôsobuje zmenu arómy ani chuti guličiek. Novú generáciu rozoznáte nielen podľa doplnkového loga Natural Concept na sáčku, ale i podľa zaujímavého "naturálnejšieho" povrchu guličiek. Tie sú teraz aj ťažšie, hutnejšie a majú presnejší priemer i tvar. Presne tak ako starostlivá domáca výroba. To znamená výrazne dlhší dolet a vyššiu presnosť pri vnadení kobrou. V neposlednom rade určite zaznamenáte výrazne vyššiu výdrž guličiek pri nastražení, avšak pri zachovaní potrebného fungovania guličky vo vode.

Hmotnosť3,3 kg
Veľkosť24 mm
VýrobcaMIVARDI
Parametre
Popis
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Vzhľadom na aktuálnu situáciu je platba na dobierku možná iba kartou. Aktuálne oneskorenie dodania: 1 deň Viac informácií