Mivardi Boilie Rapid Easy Catch Ananas N.BA. 3,3 kg - 20 mm

M-RABOEAANB3320_mivardi-boilie-rapid-easy-catch-ananas-n-ba-3-3-kg-20-mm-1.png
M-RABOEAANB3320_mivardi-boilie-rapid-easy-catch-ananas-n-ba-3-3-kg-20-mm-1.png
M-RABOEAANB3320_mivardi-boilie-rapid-easy-catch-ananas-n-ba-3-3-kg-20-mm-2.png
M-RABOEAANB3320_mivardi-boilie-rapid-easy-catch-ananas-n-ba-3-3-kg-20-mm.png
18,90 EUR
Skladom
napozajtraPrepravnou spoločnosťou:
KódM-RABOEAANB3320VýrobcaMIVARDIZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
20 mm18,90 EURKód:M-RABOEAANB3320
Skladom
U vás užnapozajtra
Mivardi Boilie Rapid Easy Catch Ananas N.BA. 3,3 kg - 20 mm
24 mm18,90 EURKód:M-RABOEAANB3324
Skladom
U vás užstreda 8.4.
Mivardi Boilie Rapid Easy Catch Ananas N.BA. 3,3 kg - 24 mm
Úplne nová rada boilies Rapid. Tieto rýchlo pôsobiace nástrahy fungujú aj pri krátkych, jednodňových vychádzkach.​

Rovnako tak ich môžete použiť v situáciách, keď ryby nie sú príliš aktívne. Zloženie mixu a vysoký podiel extrudovaných zložiek podporuje prácu v studenej vode. Kvalitné esencie a výrazné farby zaisťujú vysokú atraktivitu aj bez použitia boosterov. Optimálna konzistencia a použitie R-Factoru umožňujú jednoduché nastraženie (prepichnutie) a zároveň veľkú výdrž.

 

Ananás + N.BA.

 

Mimoriadne presvedčivé výsledky počas testovania tohto boilies potvrdili jeho účinnosť nielen pri love kaprov na studených vodách. Dobre funguje aj na veľké amury alebo pri love v letných mesiacoch, kedy kapry nie sú cez deň príliš aktívne.

 

RAPID NATURAL Concept - inšpirované prírodou.

Boilies Rapid Natural Concept je vyrobené pomocou novej výrobnej technológie a zariadenia, ktoré patria medzi absolútnu špičku v Európe. Umožňuje nám sériovo vyrábať boilies s rovnakými parametrami, štruktúrou a fungovaním, aké získate pri domácej ručnej výrobe. Nová produkcia nie je obmedzená hrubosťou komponentov a dovoľuje aj pridanie naozajstného ovocia, pečene a ďalších čerstvých surovín. Samozrejmosťou je používanie čerstvých vajec vo všetkých vyrábaných radoch boilies. Konzervácie a stabilizácia je postavená v maximálnej miere na prírodných látkach a nespôsobuje zmenu arómy ani chuti guličiek. Novú generáciu rozoznáte nielen podľa doplnkového loga Natural Concept na sáčku, ale i podľa zaujímavého "naturálnejšieho" povrchu guličiek. Tie sú teraz aj ťažšie, hutnejšie a majú presnejší priemer i tvar. Presne tak ako starostlivá domáca výroba. To znamená výrazne dlhší dolet a vyššiu presnosť pri vnadení kobrou. V neposlednom rade určite zaznamenáte výrazne vyššiu výdrž guličiek pri nastražení, avšak pri zachovaní potrebného fungovaní guličky vo vode.

Hmotnosť3,3 kg
Veľkosť20 mm
VýrobcaMIVARDI
PríchuťAnanás
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Vzhľadom na aktuálnu situáciu je platba na dobierku možná iba kartou. Aktuálne oneskorenie dodania: 1 deň Viac informácií