Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Minn Kota Terrova 80/US2-60 W/I Pilot Link

Minn Kota Terrova 80/US2-60 W/I Pilot Link

Minn Kota Terrova 80/US2-60 W/I Pilot Link
Minn Kota Terrova 80/US2-60 W/I Pilot Link
 
1 z 1
 
Výrobca: Minn Kota
Katalógové číslo: 1358867
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Minn Kota Terrova 80 / US2-60 W / I Pilot - unikátny čelový motor aj s integrovaným prijímačom GPS s mnohými nedosiahnuteľnými funkciami.​


Vďaka inštalovaným zariadením je pohyb po vodnej hladine s týmto výrobkom naozaj zážitkom. Motor je vybavený novou, revolučnou technológiou i-Pilot Link, vďaka ktorej je možné prepojenie priamo s echolotmi Humminbird, ktoré ponúka tieto možnosti:

 

Spot-Lock ... elektronická kotva, ktorá udrží loď na zvolenom mieste
Record A Track ... záznam prejazdu bude uložený s funkciou i-Pilot do pamäti
CoPilot ... loď možno vďaka tomuto zariadeniu ovládať z ľubovoľného miesta na lodi
Cruise Control ... tempomat s ktorého pomocou bude mať vaše nástraha optimálnu rýchlosť
Advanced AutoPilot ... pokročilý autopilot vás vďaka spojeniu s GPS udrží v priamom smere
i-Pilot Remote ... diaľkové ovládanie s podsvieteným displejom

 

Prechádzate miestami, ktorá by ste radi prešli znovu, zapnete nahrávanie cesty a trasa sa Vám presne uloží. Potom ju môžete prejsť s veľkou presnosťou opakovane, ak chcete udržať loď na jednom mieste, elektronická kotva to ľahko zvládne, vďaka tempomatu bude zvolená rýchlosť konštantná, jazda na Vami zameraný bod tiež nie je žiadnou komplikácií.

 

Universal Sonar 2 v nohe motora je integrované duálny 20 ° a 60 ° sonarové čidlo, prepojiteľné s prístrojmi Humminbird, Eagle, Lowrance i Garmin. Praktické a rýchle sklápanie uľahčuje bežné využitie, samozrejmosťou je variabilný zmena rýchlosti, indikátor stavu nabitia batérie. MinnKota Terrova je luxusný pomocník pre náročných rybárov!

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Výkon 80 lb
Napätie 24 V

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk