Vážení zákazníci, z dôvodu vysokého počtu objednávok môžu byť niektoré dátumy dodania teraz dlhšie ako ste zvyknutí, ďakujeme za pochopenie.

Mikbaits nakládaný partikel 1 kg - Partiklový Express (kukurica, pšenica, repka)

Mikbaits nakládaný partikel 1 kg
3,96 EUR
Cena po registrácii :3,84 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pondelok 26.4.
Kód11100455VýrobcaMIKBAITSZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
Kukurica Pikantná SlivkaKód:111004593,96 EUR
Skladom
U vás užutorok 27.4.
Mikbaits nakládaný partikel 1 kg - Kukurica Pikantná Slivka
Kukurica Polnočný PomarančKód:111004533,96 EUR
Skladom
U vás užutorok 27.4.
Mikbaits nakládaný partikel 1 kg - Kukurica Polnočný Pomaranč
Partiklový Express (kukurica, pšenica, repka) Kód:111004553,96 EUR
Skladom
U vás užpondelok 26.4.
Mikbaits nakládaný partikel 1 kg - Partiklový Express (kukurica, pšenica, repka)
Veľmi kvalitná nakladaná kukurica, konope, tigrí orech a ďalšie druhy partiklov. Sú určené pre krátkodobý lov, klasickú položenú alebo feederové chytanie. Dajú sa použiť ako hlavná návnada, súčasť zmiešanej návnady (napr. Spolu s Carp & Feeder mixy, prípadne boilie eXpress atď) i nástraha. Účinkujú okamžite a sú použiteľné celoročne. Varená kukurica je v príchutiach Med (žltá), Polnočný Pomaranč (červená), Crab & Mušle (oranžová) a Classic (bez príchute). Konope je v prírodnej šťave (vývar z konope), rovnako tak aj tigrí orech. Partiklový eXpress obsahuje varenú kukuricu, repku a pšenicu. Kapor špeciál potom kukuricu, tigrí orech a konope.

Jeho výhodou je přirozenost, optimální velikost a měkkost, a také to, že se dá snadno rozprostřít do větší plochy, což ryby zdrží mnohem déle v lovišti. Partikl je uvařený a stabilizovaný. Po otevření může začít postupně pracovat, což není na škodu. Neměl by však zkysnout. Proto jej po otevření udržujte v chladnu a spotřebujte v řádu dnů maximálně týdnů, nebo jej zamrazte.

Hmotnosť1 kg
VýrobcaMIKBAITS
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem