Lowrance Cashback

Získajte až 100 € späť pri nákupe echolotu Lowrance Hook Reveal.

 

Ako uplatniť akciu Hook Reveal Cashback?

Ak nakúpite jeden alebo viac produktov Lowrance Hook Reveal v období medzi 1.5.-31.8. 2022, máte nárok na vrátenie časti peňazí vo výške 50€ alebo 100€.

Kliknite na tlačidlo "CLAIM NOW" na tejto stránke: Claims Portal (lowrance.com), kde po zobrazení výzvy poskytnete doklad o nákupe - účtenka alebo faktúra.

Po úspešnom dokončení celého procesu obdržíte e-mail s potvrdením. Hodnotu čiastky vrátenej za zakúpený produkt obdržíte na Vami uvedený bankový účet do 4 týždňov od odoslania žiadosti.

Echoloty, na ktoré sa akcia vzťahuje:

Cashback 50 €: 

Cashback 100 €:

Podmienky akcie:

  • Usporiadateľom je spoločnosť Navico Logistics Europe B.V. s registrovanou adresou na adrese Laan van Europa 450 (4. poschodie), 3317 DB Dordrecht, Holandsko a/alebo jej pridružené spoločnosti. Usporiadateľ ponúka zľavu (cashback) na vybrané kvalifikované produkty počas trvania akcie.
  • Akcia bude zahájená o 00:01 (SEČ) dňa 1. mája 2022 a skončí o 23:59 (SEČ) dňa 31. augusta 2022.
  • Táto akcia je k dispozícii iba koncovým používateľom vo veku 18+, ktorí si zakúpia nové kvalifikované produkty v obchode zúčastneného predajcu alebo prostredníctvom webových stránok v rámci uznaných krajín.
  • Túto akciu nie je možné kombinovať so žiadnou inou ponukou a je neplatná tam, kde je zakázaná.
  • Účastníci, ktorí si zakúpia Kvalifikačný produkt v súlade s týmito Podmienkami, budú mať nárok na vrátenie hotovosti (výhradne platené bankovým prevodom) vyplatením. Príslušná hodnota zľavy na akčný produkt bude stanovená v Prílohe 1.
  • Účastníci môžu uplatniť maximálne jednu zľavu na každý zakúpený kvalifikačný produkt.
  • Zľavy, ktoré sa kvalifikujú podľa týchto Podmienok, budú vyplácané prostredníctvom bankového prevodu a Účastníci musia uviesť platný bankový účet pre obdržanie zľavy. Aby sa predišlo pochybnostiam, Účastníci dostanú zľavu v EUR. Pokiaľ vaša miestna mena nie je uvedená, bude vaša zľava vyplatená v EUR.
  • Zľavy sú účastníkmi neprevoditeľné, nevymeniteľné alebo vymeniteľné za hotovosť.

Kompletné podmienky akcie nájdete tu.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies