LK Baits Pelety Lukáš Krása Nutric Acid - 1 kg 4 mm

LK Baits Pelety Lukáš Krása Nutric Acid
15,00 EUR
Cena po registrácii :14,55 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 2.11.
Kód04090402VýrobcaLK BAITS
Vybrať variantu
1 kg 4 mmKód:0409040215,00 EUR
Skladom
U vás užutorok 2.11.
LK Baits Pelety Lukáš Krása Nutric Acid - 1 kg 4 mm
1 kg 12-17 mmKód:0409040115,00 EUR
Skladom
U vás užutorok 2.11.
LK Baits Pelety Lukáš Krása Nutric Acid - 1 kg 12-17 mm
Najvyššia možná kvalita peliet, ktoré dopĺňajú najvyšší rad boilies Lukáš Krása. Ideálny ako kŕmny doplnok k boilies, na chytanie alebo na použitie do PVA pančúch

Nutric Acid

Nutric Acid som vyvíjal v časoch, keď som rybárčil na štrkopieskovniach a podobných typoch vôd. Tieto lokality sú si veľmi blízke takmer po celom svete a snažil som sa dať kaprom maximum prirodzených ingrediencií, ktoré sa nachádzajú v ich ekosystéme. Sú to napríklad živica z borovíc, zmes bylín alebo bentické organizmy vyskytujúce sa v každej pieskovni po celom svete. Nutric Acid je kaprom veľmi prirodzený a jeho pachový signál stimuluje kapry na kŕmenie. Sprejovo sušená tekutá potrava All Amino Nutric je v základovej zmesi v 20% zastúpení, čo z peliet robí doslova magnet pre kapry. Zmeska enzýmov a bakteriálne upravených ingrediencií zase zaručuje dvakrát rýchlejší prechod kŕmenia tráviacim traktom, ako tomu je napríklad pri bežných bentických organizmoch. Nutric Acid je vhodný na všetky typy vôd, ale na štrkopieskovnach nemá konkurenciu. Pelety sú vhodné na celoročné použitie.

Viete, že: Nutric Acid je na trhu od roku 2011 a za tú dobu má na konte nespočetné množstvo osobných rekordov takmer po celom svete?

Black Protein

Čierny zázrak z dielne LK Baits! Neexistuje žiadna zaručená nástraha na kapry ... Vďaka Bohu! Ale sú nástrahy, ktoré sú oveľa účinnejšie ako tie ostatné a predovšetkým chytajú pravidelne. Pelety sú vhodné všade tam, kde je vysoký rybársky tlak a ostatné nástrahy Vás sklamali. Vďaka zložkám, ktoré minimalizujú absorpciu cudzích zápachov, odporúčame aj na bahnité dno. Vhodné na celoročné použitie.

Viete, že: Pelety Black Proteín obsahujú výťažok z petržlenu, póru a medvedieho cesnaku?

 

Pelety mix priemerov 12- 17 mm majú dierku pre ľahké nastraženie na vlas.

Hmotnosť1 kg
Veľkosť4 mm
VýrobcaLK BAITS
PríchuťOrech, Ostatné
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem