Prepravné spoločnosti sú preťažené, doručenie objednávok môže mať meškanie. Ďakujeme za trpezlivosť.

LK Baits Pasta Lukáš Krása 200 ml - nutric acid

04070701_lk-baits-pasta-lukas-krasa-200-ml-1.jpg
04070701_lk-baits-pasta-lukas-krasa-200-ml-1.jpg
04070701_lk-baits-pasta-lukas-krasa-200-ml-2.jpg
04070701_lk-baits-pasta-lukas-krasa-200-ml-3.jpg
04070701_lk-baits-pasta-lukas-krasa-200-ml.jpg
9,58 EUR
Cena po registrácii :9,29 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 9.12.
Kód04070701VýrobcaLK BAITSZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
black proteinKód:040712019,58 EUR
Skladom
U vás užstreda 9.12.
Dodanie do Vianoc
LK Baits Pasta Lukáš Krása 200 ml - black protein
nutric acidKód:040707019,58 EUR
Skladom
U vás užstreda 9.12.
Dodanie do Vianoc
LK Baits Pasta Lukáš Krása 200 ml - nutric acid
record cornKód:040718019,58 EUR
Skladom
U vás užstreda 9.12.
Dodanie do Vianoc
LK Baits Pasta Lukáš Krása 200 ml - record corn
Boilie pasta, je veľmi účinná metóda ako zatraktívniť Vašu nástrahu. Obaľte boilies alebo partikel vrstvou našej špeciálnej pasty a uvidíte ako len účinné to je!

Boilie cesto vyrábame z rovnakých ingrediencií ako boilies, ale s rozdielom dvojnásobnej dávky extraktov. Tým dokážete okamžite upútať pozornosť rýb. Pastu Vám ponúkame už pripravenú v praktickom tégliku. Nemusíte teda nič miešať. Stačí odobrať požadované množstvo a rovno použiť.

Nutric Acid

Možno jedna z najúčinnejších atraktívnych pást, ktorá bola pre lov kaprov vyvinutá. Nutric Acid som vyvíjal v časoch, keď som rybárčil na štrkopieskovňách a podobných typoch vôd. Tieto lokality sú si veľmi blízke takmer po celom svete a ja sa snažil kaprom dať maximum prirodzených ingrediencií, ktoré sa nachádzajú v ich ekosystéme. Sú to napríklad živica z borovíc, zmes bylín alebo bentické organizmy vyskytujúce sa v každej pieskovni po celom svete. Nutric Acid je kaprom veľmi prirodzený a jeho pachový signál stimuluje kapry na kŕmenie. Sprejovo sušená tekutá potrava All Amino Nutric je v základovej zmesi v 20% zastúpení, čo z boilies pasty robí doslova magnet pre kapry.


Black Protein

Čierny zázrak z dielne LK Baits! Neexistuje žiadna zaručená nástraha na kapry ... Vďaka Bohu! Ale sú nástrahy, ktoré sú oveľa účinnejšie ako tie ostatné, a predovšetkým chytajú pravidelne. Boilies pastu Black Proteín je vhodné použiť všade tam, kde je vysoký rybársky tlak a ostatné nástrahy Vás sklamali. Vďaka zložkám, ktoré minimalizujú absorpciu cudzích zápachov, odporúčame pastu aj na bahnité dno.

Record Corn

Kukurica je bezpochyby najpoužívanejšou návnadou po celom svete a neexistuje snáď ryba, ktorá by sa s touto pochutinou nestretla a nepovažovala ju za prirodzenú potravu. Dlhé roky sme pracovali na technológii a spôsobe, ako získať tie najlepšie látky z kukurice a použiť ich s úspechom do boilies pasty. Vlastnou technológiou získavame z mladej mliečnej kukurice to najlepšie a všetko umocňujeme nektárom a výťažkom z lúčnych kvetov. Spojitosť lúčnych bylín, kvetového medu, kukurice a predovšetkým včelieho peľu robí z tejto pasty jednu z najatraktívnejších. Pasta je podľa našich požiadaviek prírodne stabilizovaná za pomoci odborníkov vo výrobue medu, špeciálne Ing. Danielom Prokeš (Slovenský výskumný ústav), preto môže meniť farbu, ale nie je to rozhodne žiadny problém. Svoju úlohu najlepšie plní na lokalitách, kde sa výdatne kŕmi kukuricou.

 

Príchuť výrobcalk baits nutric acid
Hmotnosť200 ml
VýrobcaLK BAITS
PríchuťOrech, Ostatné
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem