LK Baits Nutrigo Mango 200ml

LK Baits Nutrigo Mango 200ml
Novinka
LK Baits Nutrigo Mango 200ml
LK Baits Nutrigo Mango 200ml
LK Baits Nutrigo Mango 200ml
6,12 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 14.7.
Kód04190104VýrobcaLK BAITSZáruka24 mesiacov

Príchute na ovocnej báze majú po celom svete nachytané tisíce kaprov, ale čo sa stane, keď do jednej návnady použijete skutočne vysoký koncentrát získaný z tropického ovocia, ktorý ešte vďaka rôznej dobe prchavosti jednotlivých zložiek mení svoju arómu? Univerzálna návnada pre situácie, kedy potrebujete čo najrýchlejšie nalákať ryby na kŕmne miesto. Tropická bomba vyšperkovaná jemným mangovým olejom je pre ryby niečím tak exkluzívnym a novým, že ho môžete použiť na všetkých typoch revírov.

Priemer NUTRIGO nie je stabilný, ale pohybuje sa od 22-24 mm.

Odporúčame používať samostatne, alebo ako doplnok k Vášmu vyzkúšanému podkladovému kŕmeniu na sladkej - ovocno - korenistej báze návnad.

Celoročné použitie, ale jeho najväčšia sila je v zimných a letných mesiacoch.

FISH ACTIV - vonkajšia vrstva Nutrigo sa po vhodení do vody okamžite aktivuje, začína okolo nástrahy meniť chemo-signál a vylučuje do širokého okolia potravné informácie o nutrične bohatej potrave. Vedľa prírodných ingrediencií, je do vrstvy FISH ACTIV použitá špeciálna zmeska aminokyselín, ktorá spoločne s atraktantmi aktivuje čuchové a chuťové bunky rýb.

HNV PROFIL - Špeciálne vyvážená nutričná vrstva, ktorá sa do vodného prostredia pozvoľna uvoľňuje, tvorí pevnú kostru NUTRIGO a predovšetkým tvorí neoddeliteľnú súčasť enzymatického procesu. HNV PROFIL je v závislosti od druhu zložený len z tých najlepších ingrediencií, ako sú mliečne proteíny, bentos, planktón, výťažky z bylín, rybie extrakty a sacharidy.

ENZÝM PROCESS - Tenká vrstva, ktorá začína reagovať až po určitej dobe zrenia a vytvára enzymatickú reakciu vnútri NUTRIGO, kde spúšťa prirodzený signál, ktorý ryby veľmi dobre poznajú z prirodzeného prostredia a vnímajú ho ako ľahko dostupnú nutrične bohatú potravu. Maximálne zrýchľuje proces trávenia a aktivuje ryby k opakovanému príjmu NUTRIGO.

ORGANIC Nutric - Tekuté jadro vyrobené z prírodných látok, ktoré ryby excitujú prostredníctvom čuchových aj chuťových vnemov. ORGANIC Nutric sa pomaly uvoľňuje z nástrahy, čím sa NUTRIGO stáva atraktívne po veľmi dlhú dobu. Po príjme NUTRIGO rybou (narušenie vrstiev) dochádza k okamžitému šíreniu signálu a aktivácii všetkých rýb v okolí!

Hmotnosť200 ml
VýrobcaLK BAITS
PríchuťMango
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Aktuálne oneskorenie dodania: 1-2 dni na strane prepravnej spoločnosti. Dočasne nie je možné spájať viac objednávok do jednej. Viac informácií