Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Jet Fish Boilie zmes Bioenzym fish

Jet Fish Boilie zmes Bioenzym fish

Jet Fish Boilie zmes Bioenzym fish
 
1 z 1
 
Výrobca: JET FISH
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.

Vyberte z viacerých variantov

Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Katalógové číslo: 100409
25.99
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Katalógové číslo: 100434
51.99
Popis produktu

Najúčinnejšia rybacia zmes, ktorá chytá veľké kapry stále znovu a znovu každý rok.

V minulosti na ňu bolo ulovené veľké množstvo kaprov cez 20 kg, vrátane dvoch obrov 27 a 28 kg. Je zložená zo šiestich druhov za studena vyrobených rybích múčok, a to z nej, tuniaka, sardinky, tresky, makrely a sleďa. Ďalej je doplnená o predtrávené morské proteíny a niekoľko druhov mliečnych proteínov, vtáčich zobov a prírodne aktívnych zložiek. Ako atraktor je primiešaný robin red a morské riasy. Vďaka prídavku predtrávených morských produktov je táto zmes vhodná aj pre chladné obdobie roka. Môže sa dopĺňať všetkými druhmi esencií. Medzi najlepšie kombinácie patrí Complex losos a brusnica. Najlepšia zmes z rybích múčok, ktorú možno v súčasnosti vyrobiť.


Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Nakupujte vianočné darčeky v pohode. Tovar zakúpený od 5. 11. 2018 môžete vrátiť alebo vymeniť až do 25. 1. 2019. Ako vybrať darček pre rybára? Nákupný poradca

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk