Jet Fish Boilie Mystery Super Spice 3 kg 1+1 Zdarma

Jet Fish Boilie Mystery Super Spice 3 kg 1+1 Zdarma
-51%
zľava
1 + 1 Bezplatne
Na tento produkt sa nevzťahujú žiadne ďalšie zľavy.
Kód0157688_MASVýrobcaJET FISHZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
3 kg - 20 mmKód:0100332_AKCE62,62 EUR30,73 EUR
Skladom
U vás užstreda 23.6.
Jet Fish Boilie Mystery Super Spice 3 kg 20 mm 1+1 Zdarma
3 kg - 24 mmKód:105079_AKCE62,62 EUR30,73 EUR
Skladom
U vás užstreda 23.6.
Jet Fish Boilie Mystery Super Spice 3 kg 24 mm 1+1 Zdarma
Pri zostavovaní tejto rady boilies išlo predovšetkým o vytvorenie najrýchlejšie fungujúcej nástrahy na krátkodobý aj strednodobý rybolov.

Boilie je zostavené na báze tých najkvalitnejších rybích múčok, rozpustných rybích produktov, morských extraktov a extrudovaného vtáčieho zobu, podobne ako Seafood, a preto je aj tak účinné. Ďalšou výhodou tejto rady je, že sa každé boilies skladá z dvoch príchutí. Ako sme zistili pri testovaní, pre rýchle chytanie je to účinnejšie ako klasické príchute, a hlavne sa tým odlíšite od všetkých ostatných. Podarilo sa aj naďalej zachovať priaznivú cenu, aj keď toto boilies je kvalitatívne podstatne vyššie nielen kvôli úplne novej receptúre. Nové je takisto aj balenie vo vedrách 3 kg / 2,7kg (podľa priemeru). Vedierka sú potlačené a po spotrebovaní boilie ich môžete ďalej používať napríklad na kŕmenie. Boilie Mystery je určené na rýchle chytanie, pretože sa vo vode postupne obmýva, a tým láka kapry na kŕmenie. Tie vďaka omieľaniu boilies a uvoľňovaniu drobných čiastočiek do okolia prepadajú tzv. žraciemu šialenstvu. Boilie Mystery je vhodné, vďaka svojej rýchlej účinnosti, aj pre závodný rybolov a je boilies budúcnosti pre váš úspešný lov! Bez chemickej konzervácie.

VýrobcaJET FISH
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem