Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
HOTSPOT Plavky Big Game

HOTSPOT Plavky Big Game

HOTSPOT Plavky Big Game
HOTSPOT Plavky Big Game
 
1 z 3
 
HOTSPOT Plavky Big Game
HOTSPOT Plavky Big Game
Výrobca: HOTSPOT DESIGN
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
pozajtra

Vyberte z viacerých variantov

Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Katalógové číslo: CO01003-M|2
52.40
Cena s DPH:
52,40 €
Cena po registrácii:
50,83 €
Katalógové číslo: CO01003-XXL|5
Skladom
u Vás už
pozajtra
52.40
Popis produktu

Hotspot Dizajn predstavuje nové plavky Big Game moderné a športové línie, s bočnými rezmi na nohaviciach pre absolútnu slobodu pri pohybe.

Plavky sú bez vreciek a vnútorné sieťky, v páse trendy stretchová linka, aby sa plne prispôsobili vašej veľkosti. Dizajn plaviek je charakterizovaný modrými linkami evokujúce slnečné lúče. Výnimku tvorí predná časť, v ktorej sú umiestnené biele pruhy olemované čiernou linkou zahŕňajúce logo HS dizajn.

Na ľavej nohavici je vyobrazený rybár, doplnený textom "BIG GAME". V spodnej časti je vyobrazený tuniak a plachetník. Gumové logo HS je našité nad bočným rezom ľavej nohavice. Text "SEA Angler" je umiestnený tak, aby bol čitateľný z oboch strán a je v dvojfarebnom provedení. Skvelý dizajn a materiál, ktorý veľmi rýchlo schne. K dodaniu vo veľkostiach M, L, XL a XXL. Pred objednaním tovaru si prosím pozrite rozmerovú tabulku.Materiál: 100% polyester.

 


Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk