Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Gunki Gumová Nástraha Box G Bump Pike

Gunki Gumová Nástraha Box G Bump Pike

Gunki Gumová Nástraha Box G Bump Pike
Gunki Gumová Nástraha Box G Bump Pike
 
1 z 1
 
Video
Výrobca: GUNKI
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
pozajtra

Vyberte z viacerých variantov

Cena s DPH:
2,94 €
Cena po registrácii:
2,85 €
Katalógové číslo: 33508R
Skladom
u Vás už
pozajtra
2.94
Popis produktu

Táto nová nástraha nezostane bez povšimnutia! Má veľký chvostík, ktorý prináša zreteľné kĺzavé, prírodné pôsobenie vďaka ktorému nenechá v kľude žiadneho dravca.​


Trojuholníkový tvar tela je veľmi stabilný a udržuje návnadu dobre v spodnom stĺpci. Nástraha je neuveriteľne stabilná a vydáva prekvapivo silné vibrácie, ktoré priťahujú dravce z okolia.

Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota
Výrobca Gunki

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk