Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Fladen Prút Maxximus Solid Carbon STS 2,1 m 20-60 lb

Fladen Prút Maxximus Solid Carbon STS 2,1 m 20-60 lb

Fladen Prút Maxximus Solid Carbon STS 2,1 m 20-60 lb
Fladen Prút Maxximus Solid Carbon STS 2,1 m 20-60 lb
 
1 z 3
 
Fladen Prút Maxximus Solid Carbon STS 2,1 m 20-60 lb
Fladen Prút Maxximus Solid Carbon STS 2,1 m 20-60 lb
Výrobca: FLADEN
Katalógové číslo: 12-82272060
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Morský rybolov je v posledných rokoch pre domácich rybárov nielen doplnkovou disciplínou, ale mnoho z nich sa vzhľadom k pomerne kvalitnej dostupnosti a výberu špecifického náčinia na tento lov špecializuje.


Firma Fladen patrí už niekoľko rokov medzi vlajkových výrobcou tých najkvalitnejších prútov, ako pre morský rybolov, tak aj lov sladkovodných dravých rýb ako je šťuka či zubáč. Jedným z veľmi univerzálnych prútov je model Fladen Maxximus SOLID CARBON. Prút už na prvý pohľad zaujme vysoko prepracovaným a štíhlym blankom, vyrobeným z extrémne zosilneného carbonu "Solid C" u ktorého bola vysoko predimenzovaná štruktúra jednotlivých vlákien čo viedlo k jeho zosilneniu a zároveň zníženiu hmotnosti. Celý blank je tiež osadený špičkovými očkami z Virtus Heavy Ringlock titánu, teda materiálu ktorý je patentovaným výrobným prvkom konštruovaným výhradne v Amerike a ktorý je používaný pri výrobe najvyšších radov prútov. Očká sú tak chránené pred akýmkoľvek mechanickým poškodením. Delená rukoväť je v EVA dizajnu a je ukončená konektorom na opasok. Osadená je skrutkovým sedlom navijaku s ergonomickou úpravou šnekového uchytenia sedla navijaku či multiplikátora. Séria prútov Solid Carbon STS je postavená pre takmer všetky tipy morského a sladkovodného rybolovu počnúc lovom halibutov, trolling až po lov šťúk či zubáčov.

Modelové označenie STS (serie type supestrong)

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Dĺžka 2,1 m
Záťaž 60 lb
Počet dielov 2

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Nakupujte darčeky v pohode. Nevhodné darčeky môžete vrátiť alebo vymeniť až do 26.1.2020. Viac informácií

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk