Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Fladen Prút Maxximus Heavy Predator 2,4 m 150 g

Fladen Prút Maxximus Heavy Predator 2,4 m 150 g

Fladen Prút Maxximus Heavy Predator 2,4 m 150 g
Fladen Prút Maxximus Heavy Predator 2,4 m 150 g
 
1 z 1
 
Výrobca: FLADEN
Katalógové číslo: 12-65240150
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Dobrý pocit z lovu býva akýmsi pomyselne "písaným" pravidlom a vhodne zvolené náradie potom jedným zo základných atribútov úspešného lovu.​


Ak si spojíme tieto dva faktami, vyvstane nám z nich práve modelový rad prútov Maxximus PREDATOR SPINNING. Ide prakticky o vrcholnú sériu prútov firmy Fladen pre lov dravých rýb. Fakt výnimočného zážitku pri zdolávaní je u tejto modelovej rady braný ako samozrejmosť. Samotné dizajnové spracovanie je obrazom švédskej precíznosti aj v tých najmenších detailoch. Celý blank je vyrobený z moderného odľahčeného grafitu, čo mu dodáva ľahkosť, rýchlosť a v neposlednom rade tiež pevnosť. Jednotlivé očká majú prstencové zámky z titánu, čo je patentovaná technológia konštruovaná výhradne v Amerike. Zosilnená koncová vrhacia akcia umožňuje veľmi presne nahadzovať aj ťažšie umelé nástrahy na pomerne veľké vzdialenosti, najmä potom pri love z lode. Skrutkové sedlo navijaku je integrované do rukoväte a spoľahlivo zaručuje pevnosť uchytenia a eliminuje akékoľvek uvoľnenie sedla navijaku. Vrhací dizajn rukoväte v nenásilnej kombinácii duplonu s korkovým ukončením určite zaujme svojou dokonalou prepracovanosťou. Horná časť je riešená ergonomicky a tým zaisťuje lepšiu manipuláciu pri nahodeniach aj samotnom vedenie nástrahy. Vzhľadom k svojej pomerne vysokej odhodovej záťaži 80 -100 g sú prúty vhodné pre lov na stredné a väčšie vzdialenosti s použitím umelých nástrah. Predovšetkým potom lov šťúk a zubáčov sa s týmto "dokonalým rybárskym nástrojom" stáva skutočným zážitkom.

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Dĺžka 2,4 m
Záťaž 150 g
Počet dielov 2

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Nakupujte darčeky v pohode. Nevhodné darčeky môžete vrátiť alebo vymeniť až do 26.1.2020. Viac informácií

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk