Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Delphin Sada Signalizátorov Briton

Delphin Sada Signalizátorov Briton

Delphin Sada Signalizátorov Briton
Novinka
Delphin Sada Signalizátorov Briton
 
1 z 7
 
Delphin Sada Signalizátorov Briton
Delphin Sada Signalizátorov Briton
Delphin Sada Signalizátorov Briton
Delphin Sada Signalizátorov Briton
Delphin Sada Signalizátorov Briton
Delphin Sada Signalizátorov Briton
Novinka
Video
Výrobca: DELPHIN
Záruka
36 mesiacov
Skladom
U Vás už
zajtra

Vyberte z viacerých variantov

Cena s DPH:
91,79 €
Bežná cena: 99,10 €
Cena po registrácii:
89,04 €
Katalógové číslo: 900022430
Skladom
u Vás už
zajtra
91.79
Cena s DPH:
119,23 €
Bežná cena: 128,80 €
Cena po registrácii:
115,65 €
Katalógové číslo: 900022431
Skladom
u Vás už
17. 10.
119.23
Cena s DPH:
146,67 €
Bežná cena: 158,40 €
Cena po registrácii:
142,27 €
Katalógové číslo: 900022432
Skladom
u Vás už
17. 10.
146.67
Popis produktu

Excelentne spracovaná sada, ktorá je premyslená do najmenšieho detailu. Už na prvý pohľad vás osloví minimalistický dizajn.​


Dizajn ktorý je nadčasový a ktorý túto sadu predurčuje k tomu, aby aj po rokoch používania vyzerala stále aktuálne a nevšedne. Prvý dotyk so sadou je tiež nadmieru pozitívny. Použité sú diely bezchybného spracovania, všetky lícujú, spracovanie je na veľmi vysokej úrovni a použité sú tie najkvalitnejšie materiály, vrátane ušľachtilo spracovaných hliníkových krytov reproduktorov. Tie sú jednoznačne tým najsilnejším dizajnovým prvkom tejto sady. Všetky plastové časti sú zase hodnotne pogumované, čo evokuje dojem výrazne drahších sád.


Komplikovaný prístup k batériám cez neforemné kryty je minulosťou. BRITON sa vyznačuje veľmi dobrým prístupom k napájaniu, a tým prispieva k veľmi rýchlemu osadeniu batérií pred lovom. Prijímač aj signalizátor sú zhodne napájané tromi kusmi batérií typu AAA. Bonusom je to, že sú automaticky súčasťou balenia zadarmo! BRITON navyše v dlhodobých testoch vynikal neskutočne dlhou výdržou batérií a bol testovaný naozaj v tých najextrémnejších výkyvoch počasia (-25 ° C do + 35 ° C).


Sada má v závislosti od podmienok (okolitý terén, hustota porastu, kapacita batérií) reálny dosah až cez 200m! Navyše vďaka špeciálnemu tvarovaniu tela a prekrytiu elektroniky aj výbornú odolnosť voči vode. Ani hustý dážď nepreruší spojenie vášho prijímača so signalizátormi.


Spustenie prebieha pomocou pákových prepínačov. To zaručí, že bez najmenšieho problému dokážete sadu ovládať aj v úplnej tme. Naviac je štatisticky tento mechanizmus oveľa menej náročný na poškodenie. U prijímača aj signalizátora máte na výber až z 8 rôznych tónov a 8 rôznych úrovní hlasitosti (vrátane tichého módu). U prijímača je samozrejmosťou vibračný mód, indikácia slabej batérie a uchovávanie nastavení v pamäti. Pre komfortnejší prenos je grátis popruh na ruku. Signalizátor poskytuje možnosť podsvietenia rolničky, osadenie tzv. uší (snag gears), 5 úrovní citlivosti (od 0.8 až po 4.0cm), indikáciu slabej batérie a vstup pre 2.5mm jack. Tiež nastavenie uchováva v pamäti. Rolničku možné mechanicky zablokovať pomocou magnetu, a tým pádom sada pri osadzovaní na rodpod nesignalizuje falošné zábery.


Pri kúpe kompletnej sady dostávate automaticky pevný kufrík a podrobný návod v niekoľkých jazykoch. Už po prvom použití sady však budete nadšení, ako jednoducho prebieha celé jej ovládanie.
Za kvalitou sady Delphin BRITON si jednoznačne stojíme. Aj to je dôvod, prečo poskytujeme na túto sadu záruku až 3 roky!

Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota

Súvisiace výrobky

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk