Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Darček k nákupu nad 80€ - Parys aromatická visačka do auta Dangerous Pike

Darček k nákupu nad 80€ - Parys aromatická visačka do auta Dangerous Pike

Darček k nákupu nad 80€ - Parys aromatická visačka do auta Dangerous Pike
Darček
Darček k nákupu nad 80€ - Parys aromatická visačka do auta Dangerous Pike
 
1 z 1
 
Darček
Výrobca: PARYS
Katalógové číslo: parpike_gift
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
pozajtra
Popis produktu

Rozvoňajte vaše vozidlo luxusnou aromatickou visačkou z dielne Parys.


Kŕmenie, mokrá podložka, alebo mokrý podberák. To všetko je príčinou toho, že vaše vozidlo nevonia vždy tak, ako by ste chceli. Zápach sa v automobile drží pokojne aj po niekoľko dní. Tento problém už nemusíte riešiť vďaka našim novým aromatickým visačkám Parys. Exkluzívny dizajn a príjemná svieža vôňa. Rozmer visačky je 70x80 mm. Zavesenie na spätné zrkadlo je riešenú formou jednoduchej a funkčnej gumičky. Trvanlivosť intenzívnej vône je v priemere 3 - 4 týždne.

 

Aromatickú visačku od nás môžete obdržať aj ako darček k nákupu. Stačí nakúpiť nad 80€ a v 1. kroku košíku si vybrať z 2 variant.

 

Variant Dangerous Pike

 

Jednoduchý a štýlový spôsob, ako dať všetkým okolo seba vedieť, že kaprarina je pre Vás viac než len koníček. Pre niektorých je to v podstate životný štýl.

Vôňa: New car

 

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk