Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Daiwa Navijak 16 Certate 2510 PE H

Daiwa Navijak 16 Certate 2510 PE H

Daiwa Navijak 16 Certate 2510 PE H
Výpredaj
Daiwa Navijak 16 Certate 2510 PE H
 
1 z 5
 
Daiwa Navijak 16 Certate 2510 PE H
Daiwa Navijak 16 Certate 2510 PE H
Daiwa Navijak 16 Certate 2510 PE H
Daiwa Navijak 16 Certate 2510 PE H
Výpredaj
Konečná cena
Video
Výrobca: DAIWA
Katalógové číslo: 10407-726
Záruka
24 mesiacov
Na tento produkt sa nevzťahuje vernostna zľava.
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Popis produktu

Výrazne sme vylepšili náš nový Certate. Fascinujúce, nové technológie ako je Mag Sealed guličkové ložiská, ATD brzdný systém alebo rotor zo Zaionu. V súlade s tvrdením "nová éra v dizajne navijakov"


Od tej doby musí každá generácia Certate čeliť úspechom svojich predchodcov a byť ešte lepšia. S novým navijakom 16'Certate predstavujeme ten najviac inovatívny produkt celej série, ktorý bol zatiaľ uvedený na trh.

 


DAIWA bola vždy priekopníkom na rybárskom trhu. Na poli technológie izolácie vnútornej časti navijaka sme vyvinuli Mag Sealed, celosvetovo unikátny ochranu mechanizmu navijakov. Kritické body navijaku sú tu chránené pred vniknutím vody, špiny, piesku a ďalších čiastočiek, ktoré by mohli poškodiť navijak. Pri novom 16'Certate je technológiou Mag Sealed, mimo hlavných prevodov, chránená tiež cievková os. Takto dosiahla DAIWA vyriešenie predchádzajúceho kritického problému navijakov, čo potvrdzujú naše detailné servisné štatistiky. V našom najnovšom dizajne Air Rotora bola jeho ľahká konštrukcia ešte ďalej optimalizovaná použitím Zaionového materiálu. A tak náš nový 16'Certate ponúka ten najľahší rotor všetkých čias, čo tiež znižuje štartovací odpor približne o 15% a vedie k ešte bližšiemu kontaktu s nástrahou.

 


Posilnením navíjacej sily Air Rotora a novou, teraz ešte tuhšou, rolničkou sa výrazne zlepšila tiež výkonnosť brzdného systému. Optimalizovaná vyváženosť rotora navyše dodáva viac citlivosti počas vedenia nástrahy, pretože vibrácie sú tým znížené na minimum. Perfektné predpoklady pre pomalú prezentáciu nástrahy.

 


Trendy v rybárčení a najmä potom trendy v love veľkých rýb sa prikláňa stále viac na použitie ľahkého, ale spoľahlivého vybavenia. U navijaku to znamená predovšetkým spoľahlivú funkciu brzdy a to za všetkých okolností. S novým ATD brzdným systémom DAIWA vyvinula systém, ktorý ponúka nastavenú brzdnú silu okamžite bez bežného vysokého počiatočného odporu. S touto novou technológiou máte v ruke a ste schopní prekonať existujúce problémy a prekážky, máte efektívny nástroj na elimináciu problémov ako je trhanie vlasca a strata úlovku.

 

Naše nové HD (heavy duty = ťažká práca) modely ponúka telo navijaku z jedného kusu materiálu, čo znamená vyššiu stabilitu. Konštrukcia z jedného bloku robí prevodovú jednotku ešte odolnejšie a navijak tak možno vystaviť aj extrémnym podmienkam. Naviac je telo navijaku zapečatené a je tak maximálne odolné proti vniknutiu vody a špiny. Vďaka dizajnu z jedného kusu materiálu môže 16'Certate používať veľké pohonné koleso, čo znamená o 72% hladšie rotáciu v porovnaní s Certate z roku 2004.

 


16'Certate predstavuje viac ako len novú generáciu alebo novú sériu navijakov - je to absolútne nekompromisná vízia navijaka pre viac zábavy a pôžitku z rybárčenie.

 

 • HARDBODYZ® telo navijaku
 • MAGSEALED® rám
 • rolnička MAGSEALED®
 • Telo z jedného kusu hliníka (HD veľkosti 3500/4000)
 • 10 guľôčkových ložísk (vr. 5 "CRBB®" a 2 MAGSEALED ® guľôčkových ložísk)
 • Verzia HD: 8 gul.ložisek (vr. 5 "CRBB®" a 2 MAGSEALED® kul.ložisek)
 • ZAION® AIR ROTOR®
 • Brzdný systém ATD ™
 • Tough Drive Gear (TDG)
 • DIGIGEAR® II
 • Tichý systém oscilácie
 • Rolnička Twist Buster® II
 • AIR BAIL®
 • Krížové navíjanie vlasca Cross Wrap ™
 • Anti-reverzný systém Infinite®
 • Anti Backlash System® II (ABS® II)
 • ABS® II hliníková cievka
 • Vyrobené v Japonsku
Parametre
Vlastnosť Hodnota
Kapacita 150 m/0,23 mm
Prevod 6,0:1
Počet ložisiek 10
Hmotnosť 240 g
Náhradné cievky Ne
Veľkosť 25
Model 2510PEH

Súvisiace výrobky

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Nakupujte darčeky v pohode. Všetok tovar zakúpený od 11.11. môžete vrátiť alebo vymeniť až do 24.1.2020. Viac informácií

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk