Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Daiwa Krmítková Zmes Groundbait Method Mix

Daiwa Krmítková Zmes Groundbait Method Mix

Daiwa Krmítková Zmes Groundbait Method Mix
Novinka
Daiwa Krmítková Zmes Groundbait Method Mix
 
1 z 1
 
Novinka
Výrobca: DAIWA
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
pozajtra

Vyberte z viacerých variantov

Cena s DPH:
5,38 €
Cena po registrácii:
5,22 €
Katalógové číslo: 13300-004
Skladom
u Vás už
pozajtra
5.38
Popis produktu

Hoci má veľmi jemnú textúru, začne tento Method Mix pracovať okamžite, akonáhle sa dostane do vody.​


V spolupráci so svetovými aj európskymi šampiónmi sme vytvorili rad kvalitných produktov. Tie budú plne vyhovovať potrebám moderného rybára, ktorý rád hľadá a objavuje nové spôsoby prevedenia tradičných techník rybolovu. Všetky zmesi sú navrhnuté tak, aby fungovali okamžite po vhodení do vody. Behom chvíľky začnú vypúšťať atraktanty a drobné čiastočky, ktoré prinútia rybu plávať rýchlejšie smerom k vám.

 

Môžete počítať s tým, že tento mix okolo seba okamžite vypúšťa lákavá oblaky atraktantov, ktoré privábia rybu. Háčik s nástrahou sa uvoľní veľmi rýchlo. Jedná sa o univerzálny a praktický method mix.

Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota
Príchuť method mix

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk