Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Daiwa Krmítková Zmes Groundbait Green Bream

Daiwa Krmítková Zmes Groundbait Green Bream

Daiwa Krmítková Zmes Groundbait Green Bream
Novinka
Daiwa Krmítková Zmes Groundbait Green Bream
 
1 z 1
 
Novinka
Výrobca: DAIWA
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
pozajtra

Vyberte z viacerých variantov

Cena s DPH:
5,38 €
Cena po registrácii:
5,22 €
Katalógové číslo: 13300-001
Skladom
u Vás už
pozajtra
5.38
Popis produktu

Vytvorená pre navnadenie a udržanie kŕmiacich sa pleskáčov vysokých i pleskáčov malých na jednom mieste.


V spolupráci so svetovými aj európskymi šampiónmi sme vytvorili rad kvalitných produktov. Tie budú plne vyhovovať potrebám moderného rybára, ktorý rád hľadá a objavuje nové spôsoby prevedenia tradičných techník rybolovu. Všetky zmesi sú navrhnuté tak, aby fungovali okamžite po vhodení do vody. Behom chvíľky začnú vypúšťať atraktanty a drobné čiastočky, ktoré prinútia rybu plávať rýchlejšie smerom k vám.

 

Pomer rybej potravy v tejto zmesi bol vyladený tak, aby bol dostatočne agresívny v letnom období a zároveň ideálne jemný propomalejšom zimnom love. Má hrubšiu štruktúru, ktorá zlepšuje rozpad návnady ..

Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota
Príchuť green bream

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk