Daiwa Krmítková Zmes Groundbait Allround - 1 kg

13300-002_daiwa-krmitkova-smes-groundbait-green-bream-1.jpg
4,99 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 9.6.
Kód13300-002VýrobcaDAIWAZáruka24 mesiacov
Pre veľmi zarybnené vody, veľké vodné plochy alebo jednoducho vtedy, keď si nie ste istí, aký druh krmítkovej zmesi použiť.

V spolupráci so svetovými aj európskymi šampiónmi sme vytvorili rad kvalitných produktov. Tie budú plne vyhovovať potrebám moderného rybára, ktorý rád hľadá a objavuje nové spôsoby prevedenia tradičných techník rybolovu. Všetky zmesi sú navrhnuté tak, aby fungovali okamžite po vhodení do vody. Behom chvíľky začnú vypúšťať atraktanty a drobné čiastočky, ktoré prinútia rybu plávať rýchlejšie smerom k vám.

 

All Round bude pre vás tá najlepšia voľba. Zmes preverených ingrediencií, z ktorej vytvoríte univererzálnu návnadu pri love na deličky i feeder. Chutí pleskáčom, ploticiam aj kaprom.

Hmotnosť1 kg
VýrobcaDAIWA
PríchuťOstatné
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Aktuálne oneskorenie dodania: 1-2 dni na strane prepravnej spoločnosti. Dočasne nie je možné spájať viac objednávok do jednej. Viac informácií