Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Daiwa Gumová Nástraha Tournament Duckfin Liveshad Live Pike

Daiwa Gumová Nástraha Tournament Duckfin Liveshad Live Pike

Daiwa Gumová Nástraha Tournament Duckfin Liveshad Live Pike
Výpredaj
Daiwa Gumová Nástraha Tournament Duckfin Liveshad Live Pike
 
1 z 1
 
až - 26%
Výpredaj
Konečná cena
Výrobca: DAIWA
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
pozajtra
Na tento produkt sa nevzťahuje vernostna zľava.

Vyberte z viacerých variantov

Cena s DPH:
10,02 €
Bežná cena: 13,50 €
Katalógové číslo: 16705-112-VYP
Skladom
u Vás už
pozajtra
10.02
Popis produktu

Dickfin Live Shad predstavuje ďalší medzník vo vývoji gumových nástrah, už počas prvých testov pri vode sme s touto nástrahou chytili veľa krásnych šťúk a ostriežov.​


Dostupné vo veľkostiach 10cm, 15cm a 20cm, ktoré pokrývajú takmer všetky oblasti použitia pri prívlači na zubáče a ostriežov. Počas testov v Nórsku sme s touto nástrahou - 20cm verzia boli úspešní pri love tresiek. V tomto prípade predstavuje Live Shad takmer nekonečné možnosti použitia. Pri Trolling funguje táto nástraha bezchybne a lový takmer na požiadanie. Telo je inšpirované realistickým tvarom beličky všeobecne - obľúbené koristi zubáčov a ostriežov. Duckfin Live Shad sa nakláňa aj pri pomalom pohybe a má tak veľmi príťažlivú sprievodnú akciu. Farebná škála, ktorá pokrýva celé spektrum od tlmených tónov až po krikľavé odtiene, umožňuje výber správneho modelu pre každú vodu. Prírodný dizajn, ktorý je postavený na rybách, ktoré sú populárnou korisťou predátorov ako pstruh dúhový, plotice, ostriež, rovnako ako šťuka sú aplikované na povrchu nástrahy pomocou špeciálnej technológie. To umožňuje výrobu nových realistických nástrah, ktoré neboli doteraz dostupné. Naozaj skvelá nástraha, ktorá chytá ryby kedykoľvek a kdekoľvek.


Balenie: 10 cm - 3ks, 15 cm - 2ks, 20 cm - 2ks.

Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota
Výrobca Daiwa

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk