Black Cat Plavák Side Planer 20 cm

Black Cat Plavák Side Planer 20 cm
16,74 EUR
Cena po registrácii :16,24 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pondelok 25.10.
Kód6329002VýrobcaBLACK CAT
Plánovač od RHINO-Blac Cat v dvoch veľkostiach s rýchloupínacím klipom vo forme plávajúcej dosky.  Použitím pri love z člnu na viacero prútov nám plánovač zabezpečí každej nástrahe vlastnú stopu a tým zabráni ich zamotávaniu. Druhá možnosť je použitie pri love z brehu keď potrebujeme nástrahu dostať na presné lovné miesto v prúde, alebo pri druhom brehu. Použitie je možné iba na tečúcej vode. Použitie je veľmi jednoduché : Hlavný vlasec(šnúra) sa prevlečie krúžkom a nasleduje koncová montáž ako ste zvyknutý. Plánovač posunieme po silone smerom k prútu čím nastavíme jeho vzdialenosť od koncovej montáže a zaistíme klipom. Následne púšťame celú montáž až na potrebné lovné miesto, kde nám ju tlak prúdiacej vody udržuje na mieste.

Velikost:
Menší 1, pro menší rybky a obecně lehčí montáže do 200g je vhodná destička o délce 15cm
Větší 2, pro všechny ostatní montáže použijte destičku 20cm
Umožňuje návazci vznášet se i v silnějším proudu dál od břehu.
Postup:
1: Nasaďte pružinu na černé rameno a vložte do otvoru v planeru. Prostrčte ho na druhý konec a do otvoru na konci ramene zasuňte zarážku.
2: Do klipu přicvakněte vlasec, který je provlečen zároveň v kroužku na kraji planeru. Při záběru se vlasec uvolní a vyklouzne, takže nepřekáží při zdolávání, a z planeru se tak stane kormidlo.

Druh rybolovuSumcarina
VýrobcaBLACK CAT
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem