Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Berkley Wobbler Cutter 110 Suspending CMPRL

Berkley Wobbler Cutter 110 Suspending CMPRL

Berkley Wobbler Cutter 110 Suspending CMPRL
Berkley Wobbler Cutter 110 Suspending CMPRL
 
1 z 1
 
Výrobca: BERKLEY
Záruka
24 mesiacov
Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.

Vyberte z viacerých variantov

Uvedený produkt je momentálne dočasne nedostupný.
Katalógové číslo: 1375269
10.00
Popis produktu

Úplne nová rada woblerov určená pre americký trh a konečne dostupná aj v Európe. Najväčší podiel na týchto wobleroch má americký profesionálny rybár David Fritts, ktorý tieto woblery preslávil naprieč celou Amerikou.​


Vďaka týmto woblerom vyhral rad prestížnych pretekov a môže sa pýšiť napríklad titulom zo závodu Walmart FLW Tour. Doteraz si tento skvelý rybár zarobil na prize money neuveriteľných $ 1,377,393.

Wobler Cutter má úzke pozdĺžne telíčko s kratšou lopatkou s ponorom 1,2 - 2,4m.

Jedná sa o suspending wobler, kedy hlava ide smerom nadol a chvostík smerom nahor. Dopočujeme použiť techniku "twitchovanie" alebo "jerkovanie". Pri použití týchto techník napodobňuje unikajúcu korisť. Ako neutrálnu techniku môžete použiť klasické lineárne vedenia.

Farba: Ayu, BB, BSR, CMPRL, CMVPR, GVPR, TBLRK, TNSVRP, YP

Veľkosť: 11cm

Gramáž: 16g

Ponor: 1,2 - 2,4m

Parametre
Zobrazit parametre pre:
Vlastnosť Hodnota

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk