Berkley Gumová Nástraha Power Swimmer Electric Shad - 11 cm

1483684_berkley-gumova-nastraha-power-swimmer-electric-blue-chartreuse-1.jpg
1,40 EUR
Skladom
štvrtok 9.4.Prepravnou spoločnosťou:
Kód1483684VýrobcaBERKLEYZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
11 cm1,40 EURKód:1483684
Skladom
U vás užštvrtok 9.4.
Berkley Gumová Nástraha Power Swimmer Electric Shad - 11 cm
9,5 cm1,20 EURKód:1483668
Skladom
U vás užštvrtok 9.4.
Berkley Gumová Nástraha Power Swimmer Electric Shad - 9,5 cm
Je nám potešením predstaviť vám novú gumovú nástrahu Berkley PowerBait Power Swimmer pre lov ostriežov, zubáčov a šťúk dostupnú v šestnástich farbách a vo veľkostiach 9,5 cm a 11cm.

Gumová nástraha Berkley PowerBait Power Swimmer je vyrobená z extra mäkkej gumy obsahujúca v sebe patentovaný PowerBait atraktant, ktorého vôňa láka ryby i z väčších vzdialeností a jeho chuť spôsobuje, že ryba nástrahu považuje za živú, a teda sa ju nebojí okamžite zožrať alebo držať v papuli 18x dlhšie ako bežnú umelú nástrahu. 
Dohromady s realistickým tvarom a pohybom dokonale imituje živú nástrahu.


Táto nástraha je do slova fenomén pre lov ostriežov, zubáčov a šťúk.


Power Swimmer má silnejšie telíčko, vďaka tomu sa znížila frekvencia kmitania silnejšej chvostovej časti zakončenej kopýtkom a výrazne tak zosilnila vibrácie produkované práve touto jedinečnou nástrahou. 
Silnejšie vibrácie a väčšie tlakové vlny potom dokážu prilákať aj inak letargické dravca zo značnej vzdialenosti.


Power Swimmer je špičková nástraha, ktorá vám dopomôže uloviť trofejného dravca aj v tých najťažších podmienkach, vrátane dní, kedy aktivita rýb je takmer nulová.


Vďaka obrovskej variabilite odporúčame používať na klasické jigových hlavičkách, drop shotu, Texas či Carolina náväzcoch, offset háčikoch so závažím alebo na spinneroch.

VýrobcaBerkley
Produktová radaPower swimmer
Dĺžka11 cm
VýrobcaBERKLEY
Parametre
Popis
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Vzhľadom na aktuálnu situáciu je platba na dobierku možná iba kartou. Aktuálne oneskorenie dodania: 1 deň Viac informácií