Berkley Gumová nástraha Gulp Patentky Maxi

1236977_vlaceci-nastraha-berkley-gulp-patentky-maxi.jpg
9,49 EUR
Cena po registrácii :9,21 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 26.1.
Kód1236977VýrobcaBERKLEY
NÁSTRAHY, KTORÉ VYZERAJÚ, VONIA A HLAVNE RYBÁM CHUTIA AKO ŽIVÉ! 100% biodegradačná prírodná hmota dokonale imitujúca živé tkanivo. Gulp materiál dokáže mimoriadne absorbovať tekutý Gulp atraktant, ktorý sa pri love uvoľňuje, čím sa zvýrazňuje pachová a chuťová stopa nástrahy, čo zvyšuje šancu na úlovok (podobne ako u zranenej krvácajúcej rybičky). Ponorením späť do atraktantu si nástraha znovu natiahne látku do seba. Nástrahy vydržia aj niekoľkonásobné ataky rýb. Mimoriadne realistický tvar a pohyb dokonale imituje živú nástrahu. Patentka Gulp! Alive Bloodworm imitujúci živú patentku je vhodná na lov všetkých kaprovitých rýb. Stačí ju napichnúť na háčik a uvidíte ako rybám bude chutiť. Ak patentku nespotrebujete, zložte ju z háčika a vráťte ju do pohára. Pri ďalšej rybárskej výprave ju opäť môžete použiť.
Patentka Gulp! Alive Bloodworm imitující živou patentku je vhodná na lov všech kaprovitých ryb. Stačí ji napíchnout na háček a uvidíte jak rybám bude chutnat. Jestliže patentku nespotřebujete, sundejte ji z háčku a vraťte ji do skleničky. Při další rybářské výpravě ji opět můžete použít.
Farbačervená
VýrobcaBERKLEY
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem