Berkley gumová nástraha flex slim pearl-18cm

Berkley gumová nástraha flex slim pearl
3,40 EUR
Cena po registrácii :3,30 EUR
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pondelok 28.6.
Kód1286108VýrobcaBERKLEYZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
18cmKód:12861083,40 EUR
Skladom
U vás užpondelok 28.6.
Berkley gumová nástraha flex slim pearl-18cm
Rybárske umelé nástrahy Berkley FLEX, kompletne nová séria nearomatizovaných nástrah na prívlač. Unikátny dizajn a jedinečné laminované glitrové sfarbenie, kombinované s najkvalitnejším materiálom, ktoré sa používa na výrobu gumových nástrah. FLEX Vás prekvapí svojou fantastickou akciou, ktoré odolá len máloktorá ryba. MADE IN USA FLEX Slim Shad má špeciálne ploché telíčko pre predloženie veľké nástrahy bez príliš agresívneho ťahanie s veľmi hladkým chodom vo vode. Jedná sa o druhý tvar FLEX nástrah, ktorého telíčko je mnohonásobne rebrované vydávajúci vibrácie. Na rebrované telíčko môžete naniesť atraktant, a tak zvýšiť účinnosť FLEX Slim Shady. Odporúčame na lov zubáčov pomocou vertikálnej prívlače, na lov šťúk a sumcov, ale aj na lov morských bassov a tresiek.

MADE IN USA

FLEX Slim Shad má speciálně ploché tělíčko pro předložení velké nástrahy bez příliš agresivního tahání s velmi hladkým chodem ve vodě. Jedná se o druhý tvar FLEX nástrah, jehož tělíčko je mnohonásobně žebrované vydávající vibrace.

Na žebrované tělíčko můžete nanést atraktant, a tak zvýšit účinnost FLEX Slim Shadu.

Doporučujeme na lov candátů pomocí vertikální přívlače, na lov štik a sumců, ale také na lov mořských bassů a tresek.

Dĺžka18 cm
VýrobcaBERKLEY
Parametre
Popis
Posledné navštívené
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem