Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Bait-Tech Mekčené Pelety Soft Hookers Special G Green 90 g

Bait-Tech Mekčené Pelety Soft Hookers Special G Green 90 g

Bait-Tech Mekčené Pelety Soft Hookers Special G Green 90 g
Bait-Tech Mekčené Pelety Soft Hookers Special G Green 90 g
 
1 z 1
 
Výrobca: Bait-Tech
Katalógové číslo: BT-2501553
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
zajtra
Cena s DPH:
3,32 €
Cena po registrácii:
3,22 €
3.32
Popis produktu

Ďalšia novinka od Bait-tech je rad mäkčených peliet, ktoré si hovoria Special G.


Tieto peletky sú mäkké, potápavé a boli navrhnuté tak, aby bolo možné ich použitý pre čokoľvek. Boli vyrobené z Xpand peletiek a nadopované želatínou a našou prémiovou Special G rybou múčkou a atraktormi pre ešte väčšiu túžbu po ochutnaní. Dostupné v troch odtieňoch pre kombináciu našich už tak známich Special G krmítkových zmesí. Pre zachovanie maximálnej kvality tohto produktu odporúčame skladovať na tmavom a chladnejšom mieste.

 

Priemer peletiek je 6 mm.

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Príchuť green
Hmotnosť 90 g
Veľkosť 6 mm

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Nakupujte darčeky v pohode. Všetok tovar zakúpený od 11.11. môžete vrátiť alebo vymeniť až do 24.1.2020. Viac informácií

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk