Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Bait-Tech krmítková zmes super method mix 2 kg

Bait-Tech krmítková zmes super method mix 2 kg

Bait-Tech krmítková zmes super method mix 2 kg
Bait-Tech krmítková zmes super method mix 2 kg
 
1 z 1
 
Výrobca: Bait-Tech
Katalógové číslo: BT-2500019
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
26. 11.
Ušetríte: 0,54 € (7%)
Cena s DPH:
7,00 €
Bežná cena: 7,54 €
Cena po registrácii:
6,79 €
7.00
Popis produktu

Super kúpa za skvelú cenu so všetkými výhodami špičkovej návnady, nový Super Method Mix bol vyvinutý pomocou fascinujúcej zmesi sladkých bylín a korenia, ktoré kapor a iné ryby zbožňujú.
Využíva iba osvedčené prírodné zložky, vrátane konope, Vitalina, karamelu a kokaromu - táto zmes vytvára bohatý a prirodzene ochutený rybí atraktor, ktorý je ľahko miešateľný. Táto rýchlo sa rozpúšťajúca krmítková zmes je ideálna pre všetky druhy feederu, nech je to method feeder alebo klasický  feeder, pre kaprov, mreny či pleskáče ..... jednoducho povedané: to čo je napísané na obale! Super Method Mix je k dispozícii aj vo farbe červenej.

Prestížna britská značka ktorá naozaj funguje.

Obsah: 2kg


Parametre
Vlastnosť Hodnota
Príchuť Super Method Mix
Hmotnosť 2 kg

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Nakupujte darčeky v pohode. Všetok tovar zakúpený od 11.11. môžete vrátiť alebo vymeniť až do 24.1.2020. Viac informácií

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk