Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Bait-Tech krmítková zmes pro-natural extra 1,5 kg

Bait-Tech krmítková zmes pro-natural extra 1,5 kg

Bait-Tech krmítková zmes pro-natural extra 1,5 kg
Bait-Tech krmítková zmes pro-natural extra 1,5 kg
 
1 z 1
 
Výrobca: Bait-Tech
Katalógové číslo: BT-2501464
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
25. 11.
Cena s DPH:
5,82 €
Cena po registrácii:
5,65 €
5.82
Popis produktu

Pro natural EXTRA bol vyvinutý pre hlbokú vodu, je ťažší, tmavší a lepivější.
Najúspešnejšia univerzálna krmítková zmes od firmy Bait-Tech! Vyrobená po 25 ročných skúsenostiach s výrobou návnad a po viac ako 12 mesiacoch testovania a vývoja, Bait-Tech zahájila predaj tohto prírodného method mixu.
Určený pre vnadenie na riekach i stojatých vodách, tento sladšie vysoko uznávaný mix je zameraný skôr na bielu rybu, ako je mrena, pleskáč, jalec, plotica, belica a lieň.
Pre Natural je bohatý na kokos, melasu a konope a bol zdokonalený, aby udržal v kŕmnom priestore ryby čo najdlhšie. Zmes bola dôkladne testovaná naším váženým tímom rybárov - a od všetkých boli hlásené veľké úlovky a dlhá doba vnadenia. Preto sa táto zmes rýchlo stáva jednou z najlepších zmesí vôbec.
Balenie: 1,5 kg


Parametre
Vlastnosť Hodnota
Príchuť Natural Extra
Hmotnosť 1,5 kg

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Nakupujte darčeky v pohode. Všetok tovar zakúpený od 11.11. môžete vrátiť alebo vymeniť až do 24.1.2020. Viac informácií

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk