Prihlásenie

Prevádzková doba infolinky: Po-Pi 9:00 - 17:00+421 915 127 977 info@parys.sk

Úvod >   > 
Bait-Tech Krmitková Zmes Method Mix ADF Fishmeal 2 kg

Bait-Tech Krmitková Zmes Method Mix ADF Fishmeal 2 kg

Bait-Tech Krmitková Zmes Method Mix ADF Fishmeal 2 kg
Novinka
Bait-Tech Krmitková Zmes Method Mix ADF Fishmeal 2 kg
 
1 z 1
 
Novinka
Výrobca: Bait-Tech
Katalógové číslo: BT-2501578
Záruka
24 mesiacov
Skladom
U Vás už
25. 11.
Ušetríte: 0,63 € (7%)
Cena s DPH:
7,78 €
Bežná cena: 8,41 €
Cena po registrácii:
7,55 €
7.78
Popis produktu

Úplne nová a unikátna zmes Big Carp Method Mix so zložkami, ktoré boli pripravené unikátnou technológiou ADF.


Technológia ADF využíva tú schopnosť prípravy, že všetky zásadné zložky tejto zmesi si ponechávajú maximálny možný počet všetkých atraktivít vnútri zmesi a nedochádza k ich narušeniu a čiastočnému zničeniu pri príprave, ako je tomu u iných výrobcov. Zmes je tak veľmi bohatá a nutrične vyvážená, zároveň veľmi atraktívne a stále aktívna. Navyše jej konzumáciou nedochádza u rýb k zlému zažívaniu. Vďaka ADF technológii je toto kŕmenie zlučiteľné s ľudskou potravou a to aj vďaka vybraným a kvalitným rybím múčkam. Kŕmenie bohaté na proteíny, amino kyseliny udrží rybu v blízkosti na dlhú dobu a tvíši šancu na ulovenie.

 


Škála využitia je široká, hodí sa na method rybárčenie, spod zakŕmenie, k priľnavým Method mixom. Dobré je tiež posypanie touto zmesou už nadipované boilie v Glug pojive, kde dôjde k ľahkému naneseniu vrstvy z ADF krmítkovej zmesi. Využitý potom možno tento bait kdekoľvek. Vysoký obsah orechov a strukovín zaručuje dlhú a výdatnú atraktivitu a reakciu. Časť amino aditív obsahuje napr .: alanín, arginín, glycín, lyzín, valín, tyrozín a ďalšie.
Jednoduchý na miešanie.

Parametre
Vlastnosť Hodnota
Príchuť fishmeal
Hmotnosť 2 kg

Vernostná zľava 3% - 10% na každý nákup

Získať zľavu

Nakupujte darčeky v pohode. Všetok tovar zakúpený od 11.11. môžete vrátiť alebo vymeniť až do 24.1.2020. Viac informácií

Rybárska predajňa

Párysov rybársky raj ponúka rybárske potreby od významných výrobcov rybárskeho vybavenia. V ponuke nájdete rybárske prúty, rybárske navijaky, boilies, rybárske člny, oblečenie pre rybárov, lehátka, kreslá a ďalšie potreby pre rybárčenie. Chceme, aby naša ponuka uspokojila svojim rozsahom všetkých rybárskych nadšencov, ktorí prepadli kúzlu s názvom "Rybarina". Veríme, že dobré ceny a široká ponuka Vám umožní spokojný nákup v našom rybárskom eshope. Našou snahou je vyberať pre Vás predovšetkým kvalitu, ktorá Vám umožní si Vaše rybárske výpravy prežiť s naozajstným zážitkom. Veríme, že našu snahu oceníte a budete sa na náš rybársky online obchod plný potrieb pre rybárov radi vracať. Párysov rybársky raj Vám praje pokojný a spokojný nákup a predovšetkým veľa nezabudnuteľných rybárskych úlovkov.
Váš Párysov rybársky raj.

Kontakt

Průmyslová 1292, 50601, Jičín
+421 915 127 977
info@parys.sk